999 rezultate për

enca

Noizy e përzuri nga grupi, por ja me kë bashkohet Enca (FOTO) Prishja e miqësisë së Enca Haxhia me Noizy-n duket se nuk eka penguar këngëtaren që të vazhdojë më tej me planet e saj.
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM) Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale n
Ja kur hyjnë në fuqi ndryshimet kushtetuese që rrisin kompetencat e Erdogan Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka siguruar një shumicë të ngushtë për ndryshimet kushtetuese të cilat i jap
Trondit CIA: WikiLeaks përdorej nga inteligjenca ruse Drejtori i CIA-s, Mike Pompeo, ka deklaruar se WeikiLeaks dhe themeluesi i saj janë shfrytëzuar nga inteligjenca ruse.
Ja pse frikësohemi Të hysh në një dhomë të errët për shumë persona mund të jetë një tmerr kurse disa të tjerë futen pa u menduar dy herë.
Meta i përgjigjet shkurt Ruçit: Nesër në 10:00 mblidhet Konferenca e Kryetarëve Disa orë pasi kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, i dërgoi një letër kryetarit të Kuvendit Ili
Qeveria merr vendimin për kompetencat ligjore të komunave Qeveria e Maqedonisë ka marrë vendimin e krijimit të një grupi pune i cili do të shqyrtojë opsionet ligjore të cilat do
Rezidencat luksoze të liderëve botërorë (FOTO LAJM) Të gjithë kemi dëgjuar për Shtëpinë e Bardhë, por ku jetojnë pjesa tjetër e liderëve të botës? Nuk është surprizë tas
Mblidhet Konferenca e Kryetarëve Para nisjes së seancës ku do të diskutohet mbi ligjet e Vetingut është mbledhur Konferenca e Kryetarëve. Bëhet e ditu
Cilat janë rezidencat luksoze ku jetojnë liderët botërorë (FOTO LAJM) Shumica e njerëzve më të fuqishëm të botës jetojnë në shtëpi luksoze falë pozitave të tyre politike. Pallatet dhe ven
Habit Enca! Konsumon supë me kanabis (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re "Love on my body" është zhvendosur në Amsterdam. Mes
Mediat austriake: Ekzistenca e Maqedonisë varet nga shqiptarët Përfaqësuesit e BE kanë paralajmëruar se refuzimi i presidentit të Maqedonisë për të njohur zgjedhjet dhe shumicën parla
10 yjet e futbollit me goditjet më të fuqishme (FOTO LAJM) Futbollistët kanë kualitete të ndryshme dhe kjo i bën të veçantë nga njëri-tjetrit, por disa prej tyre kanë si pikën e f
Enca konsumon marihuanë por këtë herë ka një arsye të fortë (FOTO LAJM) Enca pa dyshim që “vdes” për të thyer rregullat dhe për të qënë në qendër të vëmëndjes së mediave. Enca këtë herë ka
Fati tragjik i bukuroshes që s’ia "vari" Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Shkrimtari Agron Tufa ka propozuar që Fakultetit të Shkencave të Natyrës t’i vendoset emri i Sabiha Kasimatit, vajza e p
Vip-at shqiptarë dhe miqësitë e tyre "të interesit" Kanë qenë miq shumë të mirë, të bashkuar shpeshherë për shkak të profesionit, por në të shumtën e rasteve për vetë dëshi
Zbulohen se kush janë 42 sponsorët “VIP” që dhanë 260 mln lekë për LSI Në raportet financiare të dorëzuara në KQZ për burimet e parave gjatë vitit 2016, e vetmja parti parlamentare që ka dorë
Kush ia nxorri “bojën” Encës? (FOTO LAJM) Enca një nga vajzat e ekranit, e cila gjithmonë është vënë përballë kritikave. Ajo akuzohet se të gjtha fotot e publi
Demolli: Presidenti veproi sipas kompetencave, ushtria në dorë të Qeverisë Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Haki Demolli, ka deklaruar e presidenti është njëherësh komandanti suprem i FS
"Pasanikja" Enca, komshije me Fatos Nanon, Fevziun, Çanin dhe Mamaqin (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar foto nga shtëpia e saj më e re që ndodhet në bllokun e vilave luksoze në periferi të k
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.