999 rezultate për

enĂs

E pazakontë/ Kërmilli i ngordhur shkakton vonesa për 12 mijë udhëtarë në Japoni Një kërmilli i ngordhur ka shkaktuar vonesë për 12 mijë udhëtarë trenash në Japoni. Një ndërprerje e energjisë elektrike
Trafik droge dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm një operacion i Policisë italiane të Modenas ka çuar në shkatërrimin e dy bandave s
A duhet të japë dorëheqje nga Posta militanti i PDK-së? Sejdi Hoxha dje është bërë kryetar i degës së PDK-së në Drenas. Në profilin e tij në Facebook, sot ka folur për fitore.
Kërcënoi Haradinajn me prerje koke, ngrihet aktakuza ndaj shqiptarit nga Drenasi Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur sot aktakuzë ndaj personit që përmes rrjeteve sociale kërcënoi kryeministrin Ra
Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
Grabitje me armë në Drenas Në komunën e Drenasit ka ndodhur një grabitje me armë zjarri në një institucion mikrofinanciar. Rastin e ka konfirmua
Komuna e Drenasit: Avokati i Popullit gënjen, ofruam ndihmë për të miturën Komuna e Drenasit ka reaguar duke thënë se institucionet komunale i kanë ofruar ndihmën e duhur nxënëses që u abuzua sek
Avokatin nga Drenasi e lenë pa ushqim në qeli Këshilli për Mbrojtjen dhe të Drejtat e Lirive të Njeriut (KMLDNj), ka vizituar avokatin Gazmend Halilaj, cili po mbahet
Tronditet Korça, breshëri të shtënash me kallash Disa të shtëna kanë tronditur Korçën mbrëmjen e sotme. Të shtënat me breshëri janë drejtuar ndaj një automjeti të par
Vajza flet për avokatin Halilaj, a kanë pasur marrëdhënie? E mitura nga Drenasi e cila dyshohet se është keqpërdorur seksualisht nga hetuesi policor dhe profesori, ka mohuar të ke
Arrestohet avokati që denoncoi abuzimin seksual në Drenas Është arrestuar avokati Gazmend Halilaj i cili dy javë më parë kishte sinjalizuar abuzimin seksual të nxënëses nga Drena
1 muaj burg për mësuesin që abuzoi me nxënësen në Drenas Mësuesit që akuzohet se ka përdhunuar vajzën nga Drenasi i Kosovës, i është dhënë masa e paraburgimit për një muaj, ndër
Arrest shtëpie për mjekun që kreu abortin e vajzës së abuzuar në Drenas Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për një muaj, doktorit Fehmi Ahmeti, nën dyshimin
Burg për mësuesin dhe mjekun në Drenas Dy të dyshuarit për rastin e abuzimit seksual të nxënëses 16-vjeçare nga Drenasi, pritet të dalin sot para Gjykatës. Ata
"Shoqja" e Spiropalit në Kosovë reagon për përdhunimin e vajzës në Drenas Shqiperia dhe Kosova janë prekur nga dy ngjarje të rënda dhe të ngjashme dhe në një kohë të përafërt. Në shqipëri ra
Goditet me gur një protestuese në Drenas Njëra nga organizatoret e protestës së sotme në Drenas, ka përfunduar e lënduar pasi është goditur në kraharor me mjet t
Dafina Zeqiri del në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës në Drenas kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, e organizuar nga iniciativa e t
Deputetët do të kuvendojnë sot për vajzën e dhunuar nga mësuesi dhe polici Kryesia e Kuvendit ka vendosur që sot të mbahet seancë e jashtëzakonshme për 16-vjeçaren nga Drenasi. Deputetët e opo
Mësuesi dhe polici përdhunues "shkojnë" deri në Zvicër Gazeta zvicerane "20 min" ka shkruar për rastin e abuzimit të së miturës nga Drenasi. Rasti i abuzimit të së miturës
Futet në qeli edhe mësuesi që abuzoi me të miturën në Drenas Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se sot është arrestuar edhe arsimtari cili dyshohet se është i përfshirë ne s