999 rezultate për

emrin

Lamtumirë Holandë, vendi evropian ndryshon emrin Që nga 1 janari, Holanda nuk do të ketë më këtë emër, por "Netherland". Sipas mediave të huaja, qeveria e Holandës in
Në këtë fshat, të gjithë kanë mbiemrin Gashi por kanë dy fe të ndryshme Fshati Brus, i cili gjendet në zonën më të thellë të komunës së Lipjanit ka dy karakteristika shumë interesante. Të gjit
Floriana Garo, nënë për herë të dytë! Publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është bërë nënë për herë të dytë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Floriana në Instagram, ku
Kiara Tito e shokuar, fansi pret dorën për të shkruar emrin e saj (FOTO LAJM) Kiara Tito është një ndër vajzat e ekranit më të pëlqyera të momentit. Moderatorja ia ka dalë që në pak vite të ketë
Fshati shqiptar me emrin “Besnik”, por banorët nuk e njohin gjuhën shqipe (VIDEO) Historia tronditëse e një fshati i cili emrin e ka 100 % shqiptar, por banorët nuk flasin me gjuhën shqipe… Si u zhdu
U martua një vit më parë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë dhe zbulon emrin e vogëlushes (FOTO LAJM) Në shtator të këtij viti, këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpre
Befason Berisha, tregon emrin e ministres socialiste që Rama ka frikë se i merr pushtetin (VIDEO) Teksa ka komentuar prezantimin e kryeministrit Edi Rama për paketën “ANTIKÇK”, ish-kryeministri Sali Berisha tha se Rama
Ramush Haradinaj zbulon emrin e stadiumit kombëtar të Kosovës Futbolli kosovar ka pësuar një rritje fantastike në vitet e fundit. Diçka e cila konfirmohet edhe te përfaqësuesja "Dard
Vetëm emrin ka shqip, nga i ka rrënjët paketa Anti-KÇK Gjatë ditës së sotme, për plot 1 orë e 30 minuta Kryeministri Edi Rama ka prezantuar paketën Anti-KÇK. Kjo paketë, pr
Kushtetuesja fshin emrin e Muçit, rihapet "loja" Besnik Muçi nuk do të jetë më anëtar i Gjykatës Kushtetuese sipas vendimit të djeshëm të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit
"Qorrat e FSHF fshinë emrin tim", shpërthen komentatori i njohur (FOTO LAJM) FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e "Air Albania Stadium", por mesa duket n
Ministri i Ramës bën gafën e pafalshme, "harron" emrin e Shqipërisë Ministri i Bujqësisë dhe i Zhvillimit Rural Bledi Çuçi ka bërë një gafë jo të zakonshme në rrjetet sociale. Në një po
Si e morën emrin “Bjeshkët e Namuna” (FOTO LAJM) Bjeshkët shqiptare kanë një natyrë mrekullisht të bukur në Alpet e vendit tonë. Ato vizitohen në çdo stinë nga turistë t
"Për ca lek të përdhosën emrin o Qemal", aktori revoltohet me emrin e stadiumit Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk i kursen aspak kritikat për qeveri
Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme
ATENTATI/ Analisti: Nesër do mësoni emrin e njërit prej vrasësve me pagesë I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, analisti Lorenc Vangjeli thotë se ditën e nesërme pritet të bëhet p
Studentja: Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin "Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, Kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takim
EMOCIONUESE/ Klubi argjentinas i vendos stadiumit emrin e Emiliano Sala (VIDEO) Emiliano Sala, futbollisti argjentinas i cili vdiq në një aksident ajrorë i nisi hapat e tij tek klubi i vendlindjes San
Zëri i Amerikës: Shkresa e Interpolit konfirmoi emrin Jorgo Toto për Agim Kajmakun Sot Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot shkarkimin nga detyra të kryebashiakut të Vorës Agim Kajmaku, pasi nuk ki
I thotë live emrin, Stresi tregon këngëtaren shqiptare të fiksuar pas tij Reperi i famshëm Stresi është pyetur për femrat e famshme që e kanë ngacmuar. Dhe ai zgjodhi menjëherë këngëtaren Lin