999 rezultate për

emrin

Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Rama i thur lavde Hashim Thaçi: Liria ka emrin e tij! (FOTO LAJM) "Liria e ka një emër". Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto të ish-presidentit Hashim Thaçi duke e cilësuar si p
Këshilltari i Metës sulmon hapur Ramën: Mos ia përmend emrin o këlysh! Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka shpërthyer me një fjalor banal ndaj Ramës, ndërsa e ka kërcënuar hapur. Reagimi në fjalë k
Zgjedhjet e 25 prillit, si mund ta verifikoni emrin për të votuar Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet në 25 prill. Në njoftim,
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
U mundua ta fsheh, Fjoralba Ponari zbulon më në fund emrin e të dashurit (FOTO LAJM) Mund të biem të gjithë dakord se ajo është një nga moderatoret më tërheqëse dhe një nga fytyrat më të ëmbla që mund të s
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Liga Profesioniste nxjerr në shitje emrin e Superligës, zbulohen çmimi dhe kriteret (FOTO LAJM) Ndërkohë që ka konfirmuar vijimin e bojkotit të futbollit deri në plotësimin e 4 kërkesave nga ana e qeverisë, Liga Prof
"Mban akoma mbiemrin tim", Keisi i tregon Stresit publikisht dokumentat (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Klan Kosova”, Stresi deklaroi se është ndarë nga Keisi megjithatë ajo vazhdon të mbajë mbiemrin e
Stresi e quajti të shtrenjtë, Keisi e lumtur me mbiemrin? Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin Reperi Don Xhoni dje në emisioin "Shiko kush luan" zbuloi emrin e profesoreshës së famshme. Reperi që mori famë të ma
Eva Murati nuk fshihet, tregon emrin e futbollistit më seksi shqiptar (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”. Ajo nuk arriti t’i shpëtonte “thumbimit” të gazetarit
Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Sali Berisha zbulon emrin e njohur rasja e Azem Hajdarit është kthyer sërish në vëmendje 22 vite pas ngjarjes që i mori jetën eksponentit të lëvizjes së Dh
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut
Arbër Hajdari zbulon emrin e vajzës që i ka "rrëmbyer" zemrën Në puntatën e parë të ‘Shiko Kush Luan’ në Top Channel, sezoni i katërt pati një risi. Siç u premtua edhe më parë nga
Bëhet baba për herë të dytë, Erion Isai i vendos vajzës emrin e rrallë (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të
"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Prej 5 vitesh në arrati, "dredhia" lë në baltë shqiptarin Një shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane. Për t’u mos u arrestuar, ai kishte ndryshuar mbiemrin e tij,
Këtë herë baba i një vajze, Dj Viki zbulon emrin evogëlushes me foton e ëmbël (FOTO LAJM) DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dj i “Threedots” përmes një
Nënë për herë të parë, Katy Perry zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Katy Perry, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom kanë pritur va