999 rezultate për

emri

E njihnim si Gili, por emri i vërtet i këngëtares qenka krejt tjetër (FOTO LAJM) Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gil
EMRI/ Vrasje në fshatin Palaj në Shkodër Një vrasje ka ndodhur në fshatin Palaj, në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, krimi është kryer me armë zjarri
Të gjithë e njohim si Gili, por ja cili është emri i vërtetë i këngëtares së njohur E ftuar në “E Diell”, në “makinën e memories” si simbolikë për të gjitha këngët e saj ndër vite, Gili foli për emrin e s
Aktores shqiptare i ngatërrojnë emrin, e bëjnë të martuar e me fëmijë (FOTO LAJM) Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit
EMRI/ Iu gjet lëndë narkotike në banesë, prangoset 28 vjeçari Një 28 vjeçar ka rënë në pranga në Gjirokastër ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, të riut i është gjetur
U aksidentua në autostradë, zbulohet emri i 56-vjeçarit shqiptar Fati i një shqiptari ka qënë tragjike pasi ka tentuar të kalojë në këmbë autostradën por që është përplasur për vdekje g
Nënë për herë të tretë, Miranda Kerr zbulon emrin që zgjodhi për bebushin e saj (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, modelja e njohur Miranda Kerr solli në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo dhe partneri, Evan S
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth Kur anëtarët e familjes mbretërore paraqiten në publik, ata janë të rrethuar nga siguria. Ekipet e tëra janë rreth e
Ermal Fejzullahu zbulon historinë e veçantë që fshihet pas emrit të së bijës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, Ariana solli në jetë fëmijën e tyre të katërt. Çifti u bë
Stadiumi i Sporting Lisbonës pritet të mbajë emrin e CR7 Cristiano Ronaldos mund t’i vijë një surprizë që as ai s’mund ta priste. Klubi i Sporting Lisbonës po mendon që stadiumi
Nënë për herë të dytë, Amber Rose i vendosi djalit emrin më të pazakontë që kishim dëgjuar (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore, Amber Rose, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë nga lidhja e
E njihni si Bruno, por emri i vërtetë i këngëtarit do t'iu habisë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Bruno është kthyer në një ndër artistët më të dashur për publikun. Kohët e fundit ai është treguar sh
Prindër për herë të parë, Graniti dhe Leonita zbulojnë emrin e vogëlushes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë.
Sampodria pa trajner, del emri i De Biasit Klubi i Sampdorias ka vendosur në ditën e djeshme të përfundojë para kohe kontratën me trajnerin Eusebio Di Francesco.
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Babai gjen për të 12-in vit radhazi emrin e djalit të ndjerë në listën e votimit: Turp! Mos luani me kufoma Një rast i çuditshëm ka ndodhur gjatë procesit të zgjedhjeve sot në Komunën e Prishtinës, ku një i moshuar ka dalë i mër
PD: Për cilën bandë punon prokurori Ndoja që keni frikë t'i përmendni dhe emrin Partia Demokratike ka vijuar akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë pas kërcënimeve për prokurorin Arj
Zbardhet emri, kush është i riu që u vra sot në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mirditë, në Zall Xhuxhë, ku është ekzekutuar me armë zjarri një i ri.
"Më fal mami dhe babi", reperi i njohur shqiptar ndërron emrin (FOTO LAJM) Ai është bërë mjaft i suksesshëm dhe fama e tij dalëngadalë po përhapet në gjithë botën. Bëhet fjalë për Gashin i cili n
Pas prangosjes së Liridon Pulës, kush është emri i ri në Kadastrën Durrës Arjan Cengu është emëruar si drejtori i ri i Kadastres shteterore ne qytetin bregdetar të Durrësit. Emërimi i tij erd