E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

emrat

Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë Ndonëse meshkujt nuk mund të jenë gjithnjë romantikë, ata kanë disa gjëra të cilat i bëjnë, por që femrat nuk kanë dijen
Dalin emrat/ Kush janë 8 shtetasit e arrestuar në Astir, në pranga edhe Balliu Policia e Shtetit ka vënë në pranga 8 shtetas, pjesmarrës në protestën e zhvilluar natën e sotme tek zona e Astirit.
Magnet për meshkujt, 2 femrat ideale sipas Horoskopit Sipas astrologëve, femrat që i përkasin shenjave të mëposhtme të Horoskopit, konsiderohen si idealet. Për më tepër le
EMRAT/ Me shumë mundësi këta do të jenë deputetët e LDK-së në Kuvend Nga rezultatet preliminare të Komisioni Qendror të Zgjedhjeve Lidhja Demokratike e Kosovës ka fituar me 24.82 për qind t
'Arena Kombëtare', femrat do të shkelin të parat Punimet në "Arenën Kombëtare" janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen
I keni ditur gabim, si i kanë VIP-at shqiptarë emrat e vërtetë Të gjithë i njohim nga ekrani me emrat e artit dhe ndoshta shumë pak janë ata që ua dinë emrat e vërtetë. Mendoni se
Për këto gjëra, vajzat janë më të afta se djemtë Shpesh diskutohen aftësitë e femrave dhe meshkujve. Nga një studim i bërë së fundmi ka rezultuar se ka gjëra të cilat f
Pas dasmës Blero prek zemrat e të gjithëve, i bën premtim publikisht vjehrrit (FOTO LAJM) Më datën 22 të muajit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë d
Tradhtojnë më shumë burrat apo gratë? Studimi do t'ju habis Edhe pse shpesh debatohet për atë se kush tradhton më shumë, mashkulli apo femra, na duhet patjetër t’ju themi që gjërat
Njihuni me 21-vjeçarin shqiptar që po çmend femrat në Zvicër (FOTO LAJM) Një djalë simpatik me origjinë shqiptare do të jetë protagonist i një emisioni që starton së shpejti në Zvicër, “Der Bac
EMRAT/ Incidentet në derbi, 8 personave iu ndalohet përjetë hyrja në stadium Për tetë tifozë që u përfshin në incidentet gjatë derbit Tirana-Partizani është marrë vendimi nga Komisioni i Disiplinës
Zbardhet skema si shfrytëzohen femrat në Shqipëri: 50 € ora, lekët para se të mbarosh punë! Emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Përmes kamerës së fshehtë ka zbuluar se si funk
EMRAT/ Kush janë 3 viktimat e sherrit për pronën në Mat Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Matin, ku si pasojë e një sherri për pronën kanë mbetur të vdekur 3 pers
10 emrat e përdorur vitin e fundit në Shqipëri për meshkuj dhe femra (FOTO LAJM) Shqiptarët preferojnë më së shumti emrat e huaj për emrat e fëmijëve të tyre. Një raport i Institutit shqiptar të Sta
Fjalë dashurie për gruan e ndjerë, kjo letër e këtij bashkëshorti do t'iu prekë zemrat Letrat e dashurisë janë gjithnjë emocionuese, por bëhen edhe më shumë kur njeriu i zemrës ka ndërruar jetë pasi dhimbja
EMRAT/ 15 mijë euro për të shkuar me kamion në Angli, kapen 2 shqiptarët Dëshira e shqiptarëve për të braktisur Shqipërinë drejt Anglisë nuk po njeh më as cmim. Dy shqiptarë kanë rënë në pr
EMRAT/ Kishin mbjellë 347 rrënjë kanabis, dënohen 7 shqiptarë në Angli Policia e qytetit të Lidsit në Angli shkatërroi një operacion të mirëdetajuar nga shtatë shqiptarë që kishin mbjellë kan
Të gjithë kureshtar për ta ditur, Lila tregon lojtarin më të suksesshëm me femrat në Kombëtare Futbollisti i Tiranës, Andi Lila, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Shiko kush luan" në "Top Channel", ku mes lo
Rike Roçi lëshon "bombën": Femrat e televizioneve shqiptare i sponsorizon dikush nga pas (FOTO LAJM) Rike Roçi u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Albania”. Por fama e saj u rrit edhe më