E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

emra

Kryesojnë gratë, kush janë 12 emrat në krye të listës së Partisë Socialiste (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka prezantuar 12 emrat e listës për zgjedhjet e 25 prillit. Kryeministri u shpreh se vendet e p
"Braçe nuk ka nevojë për prezantim", Rama zbulon emrat e tjerë të PS-së Kryeministri Edi Rama ka vijuar me prezantimin e emrave të parë për listën e 25 prillit. Erion Braçe-në Fier Evis
Ndryshe nga qarqet e tjera, Tirana vjen me dy emra të parë nga lista e PS Kryeministri Edi Rama ka vijuar me prezantimin e emrave të parë për listën e 25 prillit. Pas prezantimit të Edona Bil
Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit Kryeministri Edi Rama ka nisur me prezantimin e emrave të listës për zgjedhjet e 25 prillit. Kryeministri u shpreh se
Gattuso e mbyll me Napolin, dalin emrat që mund ta pasojnë, Sarri një opsion Pas shumë vuajtjeve më në fund Gennaro Gattuso duket se ia doli mbanë për të kthyer në rrugë të drejtë ekipin e Napolit,
Nuk pret gjatë, Laporta viziton lojtarët dhe trajnerin e Barcelonës Presidenti i ri i Barcleonës, ka vizituar skaudrën e parë, Barcelona B dhe Barcelonën në kategorinë e femrave. Joan L
Zgjidhni një zemër dhe mësoni më shumë rreth shpirtit tuaj binjak “Italia Feed” sjell imazhin e disa zemrave, dhe ajo që do të zgjidhni do t’ju japë një mesazh për shpirtin tuaj binjak.
EMRAT/ 1.6 milion paund kokainë në shtëpi, kapen mat dy shqiptarët në Angli Policia angleze ka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë pasi janë kapur me 20 kg kokainë dhe £25,000 cash. Mediat angl
"Nona nga Tirona" shkrin së qeshuri rrjetin: Edhe unë eksitohem kur shoh femra lakuriq Luleta Katazi, e njohur ndryshe si “nëna Lule”, ishte ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi peripecitë
Nga Berisha te Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit Janë bërë publike emrat e parë në listën e Partisë Demokratike. Burimet bëjnë me dije se në Tiranë do të kandidojë Lulzi
EMRAT/ Napoli ka në listë 5 trajnerë Pesë trajner janë në listën e Napolit për ta zënë vendin e italianit Gennaro Gattuso që do të largohet nga Napoli në fun
I përfshirë në përplasjen e bandave në 2017 dhe me dy mbiemra, zbulohet e shkuara e errët e Taulantit Taulant Gjikaj ose ndryshe Taulant Beqiraj u ekzekuta mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë. Gjikaj rez
Qeveria miratoi emrat e rrugëve të Shkupit, Grubi: 102 emra historik shqiptarë Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi njoftoi se
Zbulohen emrat/ Kush është 18 vjeçari që humbi jetën nga aksidenti tragjik në Vlorë Një 18-vjeçar ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur pas një aksidenti të rëndë në Vlorë. Shpejtësia e mjetev
Ngatërron emrat e lojtarëve, skuadra e Bundesligës kërkon shkarkimin e trajnerit Schalke 04 po prek fundin në Bundesligë. Klubi i njohur nga Gelserkirshen mbart me vete histori dhe traditë në futbollin
Ditë zie për Sindin e "Përputhen", humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Konkurrentët e “Përputhen” janë padyshim disa nga personazhet më të komentuar të momentit. Duke qenë se janë çdo ditë në
I dënuar me 23 vite burg dhe me 2 mbiemra, kapet me qëllim ekstradimi durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Trafikim i drogave".
"Zemra ime, shpirti im", Bora Zemani prezanton për herë të parë vëllain (FOTO LAJM) Vëllai i moderatore Bora Zemani, feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ajo nuk ka mundur pa i bërë një urim si motra-vëll
LISTA/ Balli Kombëtar publikon emrat, Adriatik Alimadhi kryeson në Tiranë Partia Balli Kombëtar ka publikuar listën me kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Tiranës. Lista kryesoh
Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri