999 rezultate për

empolit

Skandal në Itali, goli fantazëm penalizon ekipin e mbrojtësit shqiptar VIDEO) Festat e fundvitit kanë "dehur" gjyqtarët italian. Është kryesori, Pezzuto i cili vjen me gafën e madhe në sfidën e "
Merr fund telenovela, Sarri prezantohet te Juventus këtë datë Mauricio Sarri do të jetë trajneri i Juventusit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Kampionët e Italisë kanë kthyer sytë
Interi shënon golin e Championsit përballë Empolit (VIDEO) Interi ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Empolit duke u ngjitur në vendin e 4. Është mesfushori Naigolan
Interi zhbllokon sfidën përballë Empolit dhe ngjitet në vendin e 3 (VIDEO) Interi ka cdo gjë në dorën e tij në ndeshjen përballë Empolit. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa e dy
Interi luan finalen për Champions, Spalletti mban fjalim para lojtarëve Humbja 4-1 nga Napoli, i ka shkaktuar telashe Interit – që për t’u kualifikuar në fazën e grupeve të Champions League pë
Portieri i Empolit hyn në histori, 17 pritje ndaj Atalantës (VIDEO) Empoli mori një pikë më mjaft vlerë në luftën për mbijetesë ditën e djeshme duke barazuar pa gola ndaj Atalantë që ishte
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në
Formacionet zyrtare: Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Empolit Milan do të kërkojë vazhdimësinë në Serina A teksa do të presë Empolin në "San Siro" në orën 20.30 Kuqezinjtë nuk n
Lazio e Strakoshës fiton në shtëpi ndaj Empolit (VIDEO) ​Lazio ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte duke mposhtur Empolin me rezultatin minimal 0-1. Valon Be
Gafë në minutat e fundit, mbrojtësi i Kombëtares i heq fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Frederik Veseli ka qenë i pafat mbrëmjen e sotme, teksa më gafën e tij në minutat e fundit të lo
Paraqitje impresionuse në Serie A, Veseli rinovon kontratën me Empolin Frederik Veseli do të vazhdojë të jetë pjesë e Empolit edhe për katër vitet e ardhshme. Mediat italiane raportojnë se mb
Berisha e pranon: Gabuam shumë ndaj Empolit Atalanta ka pësuar një humbje drastike ndaj Empolit, me rezultat 3-2. Kjo humbje vjen menjëherë pas fitores së madhe kun
Napoli nuk ndalet, shënon golin e tretë ndaj Empolit (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Empolit në "San Paolo". Ai që ka shënuar është përsëri belgu, Dries Merten
Napoli dyfishon razultatin ndaj Empolit (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Empolit në "San Paolo". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Dries Mertens
Cristiano Ronaldo flet pas dy golave të shënuar kundër Empolit Cristiano Ronaldo në përfundim të ndeshjes tha se se Juventusi ishte në dijen se ndeshja do të ishte e vështirë kundër E
Heroi Ronaldo, Juventusi fiton me përmbysje ndaj Empolit (VIDEO) Juventus ka fituar me përmbysje kundë Empolit me rezultatin 1-2 në Carlo Castellani", ndeshje e vlefshme për javën e 10
Ronaldo i jep barazimin Juventusit ndaj Empolit (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristiano
Juventus me mungesa të mëdha ndaj Empolit Skuadra e Juventusit do të luajë sonte në mbrëmje përballe Empolit në transfertë duke filluar nga ora 18:00. Bardhezinjt
Allegri shkund ekipin: Nuk toleroj asnjë gabim ndaj Empolit Skuadra e Juventusit do të luajë këtë të shtunë ndaj Empolit në transfertë ndërkohë që trajneri i bardhezinjve, Massimil