999 rezultate për

empoli

Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Merr fund telenovela, Sarri prezantohet te Juventus këtë datë Mauricio Sarri do të jetë trajneri i Juventusit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Kampionët e Italisë kanë kthyer sytë
Interi shënon golin e Championsit përballë Empolit (VIDEO) Interi ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Empolit duke u ngjitur në vendin e 4. Është mesfushori Naigolan
Empoli barazon përballë Interit, Milani kalon sërish në vendin e 4 (VIDEO) Empoli ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit duke rrit shpresat e saj për të mbijetuar në Seria A dhe duke
Interi zhbllokon sfidën përballë Empolit dhe ngjitet në vendin e 3 (VIDEO) Interi ka cdo gjë në dorën e tij në ndeshjen përballë Empolit. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa e dy
Inter-Empoli, formacionet zyrtare: Vendasit luajnë për Champions miqtë për mbijetesë Interi dhe Empoli kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2018/19 në Serie A. Nera
Interi luan finalen për Champions, Spalletti mban fjalim para lojtarëve Humbja 4-1 nga Napoli, i ka shkaktuar telashe Interit – që për t’u kualifikuar në fazën e grupeve të Champions League pë
Të gjithë e duan, por Conte përfundon te Empoli (FOTO LAJM) Antonio Conte për momentin është i papunë dhe është në kërkim të një skuadre të re ku nuk mungojë ofertat nga Interi Rom
Portieri i Empolit hyn në histori, 17 pritje ndaj Atalantës (VIDEO) Empoli mori një pikë më mjaft vlerë në luftën për mbijetesë ditën e djeshme duke barazuar pa gola ndaj Atalantë që ishte
Empoli i bën nder Milanit, ndal Atalantan (VIDEO) Empoli, skuadra ku luan lojtari i përfaqësueses shqiptare Frederic Veseli, ka barazuar 0-0 ndaj Atalanta-s në transfertë
Napolit nuk i mjafton perla e Zielinski mposhtet nga Empoli (VIDEO) Empoli ka marrë një fitore befasuese 2-1 në shtëpi kundër Napoli-t në javën e 30-të të kampionatit italian. Një rezu
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Përfundon me rezultatin e ngushtë pjesa e parë në sfidën Roma-Empoli (VIDEO) Roma arriti ta zhbllokonte shumë shpejt sfidën duke shënuar që në minutën e 9’ me Stephan El Shaarawy me një super gol n
Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në
Formacionet zyrtare: Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Empolit Milan do të kërkojë vazhdimësinë në Serina A teksa do të presë Empolin në "San Siro" në orën 20.30 Kuqezinjtë nuk n
Lazio e Strakoshës fiton në shtëpi ndaj Empolit (VIDEO) ​Lazio ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte duke mposhtur Empolin me rezultatin minimal 0-1. Valon Be
Gafë në minutat e fundit, mbrojtësi i Kombëtares i heq fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Frederik Veseli ka qenë i pafat mbrëmjen e sotme, teksa më gafën e tij në minutat e fundit të lo
Paraqitje impresionuse në Serie A, Veseli rinovon kontratën me Empolin Frederik Veseli do të vazhdojë të jetë pjesë e Empolit edhe për katër vitet e ardhshme. Mediat italiane raportojnë se mb
Veseli pranë rinovimit me Empolin Federic Veseli është shumë pranë rinovimit me Empolin duke shtyrë kontratën e tij me Toskanët deri në 2020, shkruan Alb
Berisha e pranon: Gabuam shumë ndaj Empolit Atalanta ka pësuar një humbje drastike ndaj Empolit, me rezultat 3-2. Kjo humbje vjen menjëherë pas fitores së madhe kun