999 rezultate për

emojit

Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
Emojit bëhen pjesë e rëndësishme e studimeve universitare Studentët e universitetit tani mund të studiojnë emojis të cilat përdoren gjerësisht në Instagram, Facebook e media të t
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Zemrat emoji e paskan kuptimin sipas ngjyrave dhe i keni përdorur kot së koti Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla
Emoji "të pista" për të cilat duhet të mendohesh 2 herë para se t' ia dërgosh dikujt (FOTO LAJM) Me përdorimin e telefonit celular, përdorim të gjerë kanë marrë dhe emojit. Ndonjëherë, një i tillë mjafton për të nënku
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. dhe Disney po sjellin në jetë personazhet aq shumë të dashura të Disney si Emoji AR për Ga
Apple zbulon emojit e rinj që vijnë në iPhone me iOS 11 (FOTO LAJM) Apple lajmëron se së shpejti qindra emoji të rinj do vijnë në iPhone dhe iPad me lëshimin e iOS 11. Këto përfshijnë n
Këta janë emojit rinj që po vijnë për iPhone këtë vit (FOTO LAJM) Nëse ende po përpiqeni të zgjidhni emojin e përsosur, zgjedhjet tuaja po shumëfishohen. Apple sapo ka lëshuar një vro
Këto janë 69 emoji't e rinj që vijnë këtë verë (FOTO) “Unicode Consortium” ka prezantuar 69 emoji të reja për përditësimin e ri që do të lëshohet në qershor, në kohë për t'u