999 rezultate për

emocionuese

"Vodafone Connected", hapi i parë drejt të ardhmes emocionuese Fuqia e Internet of Things, teknologjia që po revolucionalizon botën, vjen në tregun shqiptar për klientët dhe bizneset
Burrë me fat! Bashkëshortja e aktorit të njohur i dedikon fjalë emocionuese (FOTO LAJM) Aktori i njohur George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal, po jetojnë ditë ndryshe por të lumtura që nga ardhja në jet
Ministri uron 1 qershorin me një video emocionuese (VIDEO) Ministri i Arsimit, Shyqyri Bytyqi u ka uruar fëmijëve ditën e tyre, 1 Qershorin. Ai është zotuar se do të punojë për t’
Emocionuese! Shihni propozimin romantik për martesë në Tiranë (FOTO LAJM) E kishte pritur shumë gjatë këtë moment dhe donte ta bënte të veçantë, siç do e ëndërronte çdo vajzë. Publikisht, në
Majlinda Zeka, mesazh emocionues për ditëlindjen e djalit (FOTO LAJM) Muaj më parë, Majlinda Zeka dhe reperi Majk kanë marrë epitetin prind për herë të parë. Majlinda solli në jetë një d
Emocionuese, vajza e paralizuar çohet në këmbë prej këngëtares shqiptare Ditën e djeshme, Rita Ora në koncertin e saj ka takuar një fanse të veçantë, e cila është rikthyer pas 5 vitesh për t`i
Emocionuese, shënon pas katër vitesh dhe golin ia dedikon Fergusonit Giuseppe Rossi ia kushtoi Alex Fergusonit golin e shënuar pas 1 449 ditësh "agjërim" në Seria A. Në këtë mënyrë, sulm
E fejuara e Malsor Dashit shkruan letër emocionuese Polici i Kosovës, Malsor Dashi është varrosur ditën e sotme nga qindra njerëz të cilët i dhanë atij lamtumirën e fundit
Video emocionuese, babë e bir "çmendin" Britaninë me zërin e tyre (VIDEO) Jack and Tim, babë e bir, kanë marrë pjesë në ‘Britain Got’s talent’ dhe kanë mahnitur me performancën e tyre. Ata kë
Rudina Dembacaj i bën dedikim special bashkëshortit (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj, aktorja e njohur e humorit dhe drejtuese e programit “Mos i fol Shoferit” duket se është më e dashuruar
Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Ermal Mamaqi publikon foto me djalin dhe i thotë disa fjalë emocionuese (FOTO LAJM) Me anë të postimeve në rrjete sociale, Ermal Mamaqi tregon shpesh momente familjare me Amin dhe Joelin dhe kështu ka ndo
Super Roma, i shënon golin e dytë Barcelonës (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Barcelonës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është Daniele De Rossi që r
Kim Kardashian me fjalë emocionuese për grimierin shqiptar: S’më besohet që jemi bashkë Mario ka dalë këtë herë në skenë sërish bashkë me fenomenin Kardashian. Ajo ka shkaktuar një tërmet me fotografitë e
Emocionuese, shihni surprizën që zbuloi gjininë e bebit të Xhensilës (VIDEO) Prej disa ditësh kishte pushtuar mediat lajmi se Xhensila Myrtezaj është shtatzënë, po vetëm ditën e djeshme këngëtarja
Fotot që vërtetojnë se jeta është e mëzitshme pa fëmijë! (FOTO LAJM) Jeta jonë do të ishte jashtëzakonisht e mërzitshme pa fëmijë, por prindërit e dinë se si të argëtohen! Prindërit dua
Video emocionuese, Barcelona kujton hapat e para të Lionel Messit (VIDEO) Janë bërë gati afro dy dekada që kur Lionel Messi luajti minutat e parë me ekipin e të rinjve të Barcelonës. Ishin mi
Foto që u bënë emocionuese falë një aksidenti! (FOTO LAJM) Kur bëjmë fotografi, përpiqemi të kapim momentet më interesante, të ndritshme dhe të paharrueshme të jetës sonë. Meg
Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon të ëmën (VIDEO) Një moment i veçantë ka mahnitur mjekët në maternitetin e Santa Monica në Brazil. Foshnja e cila u quajt Agata u afru
E ardhmja emocionuese e dronëve (FOTO LAJM) E ardhmja është vërtet emocionuese, sidomos kur sjell risi. Jo në një kohë të afërt, por ama as shumë të largët, dronët