999 rezultate për

emocionuar

Një muaj me Poem Blu, mami Sara nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO LAJM) Me 14 Dhjetor të vitit që lamë pas, Sara Hoxha dhe Ledri Vula mirëpritën fëmijën e tyre të parë. Çifti i famshëm zbuloi
Kaq të emocionuar se keni parë kurrë, Albana Osmani ka gati librin e saj të parë (VIDEO) Albana Osmani ka treguar projektin e saj më të ri për të cilin ka punuar prej kohësh dhe surpriza është se nuk ka lidhje
Kaq romantik për Marinën, kështu e uroi Getoari për ditëlindje bashkëshorten (FOTO LAJM) Getoar Selimi ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje me disa fjalë zemrë që kanë emocionuar Marina Vjollcën. Rep
"Kam një shtëpi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ në programin ‘Ftesë në 5’ me
Drejtori i OBSH i emocionuar i përgjigjet kritikëve: Ju e dini nga vij unë, e njoh luftën dhe varfërinë Trajtimi që OBSH i ka bërë pandemisë së koronavirusit është kritikuar nga Presidenti amerikan Donald Trump, i cili pezul
Shtatzënë për herë të parë, Katy Perry e jep lajmin në mënyrën epike (VIDEO) Katy Perry është shtatzënë dhe lajmin e ëmbël e dha vetë këngëtarja me videoklipin e ri "Never worn white". Në fund të k
Rama i emocionuar në Vlorë: Kam qenë sa Zaho kur bëja plazhin në Skelë Kryeministri Edi Rama ishte mjaft i emocionuar në fillim të fjalës së mitingut përmbyllës së fushatës në Vlorë. "Kjo ësh
Zidane për transferimet e reja: Jo vetem tifozët por dhe unë jam i emocionuar Zinedine Zidane thotë se jo vetëm tifozët, por edhe ai është i emocionuar me transferimet e Hazard, Jovic, Rodrygo, Mend
Donnarumma i emocionuar për takimin me Ronaldon Milani u përball me Juventusin fundjavën e kaluar në kuadër të Serie A-së në “San Siro”, ku pësoi humbje 2-0 nga skuadra
Harry flet për herë të parë për fëmijën, dhe të gjithë u emocionuan Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar! Momentalisht, çif
"Kingu" kërkon 500 milion euro borxh që do t'ja ngarkojë shqiptarëve: Jam shumë i emocionuar Ditën e sotme Shqipëria del për “gjueti” në tregjet ndërkombëtare për Eurobondin prej 500 milionë eurosh. Qeveria ka
Elvana sërish mes yjesh botërorë, e emocionuar më shumë se kurrë Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ja ka dalë të ketë fatin të shohë garat e makinave të shpejtësisë. Në fakt për kët
Cungu i emocionuar: Nuk e mendonte asnjë që Kukësi do kualifikohej Kukësi arriti të kualifikohej për në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve teksa barazoi 1-1 në transfertë nda Valetës.
Besi dhe Xhensila të emocionuar, publikojnë foton e parë me të voglën e tyre Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vo
Emery: Jam shumë i emocionuar që i bashkohem Arsenalit Trajneri spanjoll, 46-vjeçar, ka marrë drejtimin e Arsenalit pasi u largua nga Paris Saint-Germaini menjëherë pasi fitoi
Përlotet Ema Andrea, surpriza që e emocionoi Mbrëmja e sotme e “Dancing with the stars” u përshkrua me emocione shumë të forta, sidomos për dy anëtarët e jurisë, Ema
Armina e emocionuar si asnjëherë, tregon lajmin për pjestarët e rinj të familjes Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim një nga ciftet më të përfolur të shoëbizit shqiptar. Ama mesa duket
Rudina e emocionuar, publikon foton e mrekullueshme të vajzës Ajo konsiderohet një nga fytyrat publike më të preferuara të shqiptarëve. Moderatorja Rudina Magjistari e ka shijuar
Julia Roberts e emocionuar, për herë të parë në një serial televiziv Julia Roberts është një aktore e njohur për shumë filma, e vlerësuar me shumë çmime, por asnjëherë nuk ka qenë protagoni
U bënë me vajzë, Ermali flet i emocionuar dhe puth Amin nga ekrani Kanë kaluar vetëm 5 ditë që kur në jetën e Ermalit dhe Amit u shtua një ëngjëll i vogël. Ata u bënë me vajzë dhe për