999 rezultate për

emocionet

Emocionet qenkan ngjitëse, ashtu si gripi Sipas një studimi të publikuar në revistën shkencore Memory & Cognition u ngrit pyetja nëse sëmundjet mendore mund të ng
Do bëhet baba i një vajze, Tolga rrëfen emocionet: Dhurata më e bukur (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Alm
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
"Mezi po preim", Afërdita shpreh emocionet e shtatzënisë së parë (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl dhanë lajmin se shumë shpejt do të bëhen prindër me n
Gjiknuri pas konfrontimit me Valterin: Nuk dinë të kontrollojnë emocionet Deputeti socialist, Damian Gjiknuri mohoi të ketë kërcënuar deputetin e opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjiknur
Blerja e re e Barcelonës turpërohet në Camp Nou gjatë prezantimit (VIDEO) Serxhino Dest u prezantua sot si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi foli para kamerave, mbrojtësi i’u drejtua fushës
"Jemi në majën e botës", 19-vjeçari Dejvis rrëfen emocionet e jashtëzakonshme: Nuk do ta kisha ëndërruar as si fëmijë Alfonso Dejvis është padyshim zbulimi i këtij sezonit në Champions. Edhe pse vetëm 19-vjeçar, kanadezi arriti të shn
Lum ju! Kjo është shenja më e dashur dhe e ëmbël e horoskopit Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta. Ndërsa disa janë ekstrovertë dhe flasin shpesh për emocionet e tyre m
72 orë nënë, Olta Boka ndan emocionet më të bukura (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, Olta Boka dhe Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë! Këngëtarja solli në jetë një vajzë q
Nuk i përmban dot emocionet, Jurgen Klopp shpërthen në lot (VIDEO) Jurgen Klopp nuk ka mundur t’u përmbahet lotëve në intervistën e tij të parë, pasi Liverpool u shpall kampion në Premier
7 gjëra që duhen mbajtur gjithmonë sekret, sipas mësimeve të filozofisë indiane 7 gjërat për të mbajtur sekret, sipas filozofisë indiane, ndihmojnë jo për të fshehur, por për të mbrojtur privatësinë t
Pa tifozë, por sporti spanjoll gjen zgjidhjen e pazakontë për të ndezur emocionet në stadiume Në Spanjë po mendojnë të krijojnë atmosferë në stadiume, edhe pse qeveria ka urdhëruar që nuk do të ketë tifozë në stadi
A është e pavetëdijshme? Pse i kafshojmë njerëzit që duam Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe t
Pse nuk i rezistojmë dot dëshirës për të kafshuar njerëzit që duam Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe t
Djali i Messit nuk i mban dot emocionet pasi babai i tij fitoi "Topin e Artë" (VIDEO) MMatteo Messi u "çmend" nga gëzimi kur babai i tij fitoi për herë të gjashtë "Topin e Artë". Lionel Messi ka fituar 6
Sterling kërkon ndjesë për sherrin me shokun e skuadrës Raheem Sterling e ka pranuar se nuk kishte mundur t’i kontrollonte emocionet gjatë një përleshjeje me bashkëlojtarin e v
Reagimi i Xhakës, Guardiola i del në krah futbollistit: Ndodh që të humbasësh kontrollin Reagimi i Granit Xhakës në momentin që u zëvendësua, ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Shumë emra të njo
Nuk u fshiheni dot, intuita e këtyre shenjave zodiakale e lexon se ç'keni në mendje A jeni një prej shenjave intuitive të zodiakut? Ndërsa horoskopi na ndihmon të zbulojmë disa anë të personalitetit, qofs
Ngjyrat që ju nevojiten në jetën tuaj për të përmirësuar gjendjen shpirtërore dhe shëndetin Pse përjetojmë ndjenja negative? si depresioni dhe ankthi? Truri ynë mundohet ta luftojë, të vrapoj dhe të ngrihet ku