999 rezultate për

emocione

Arjan Konomi mes emocionesh të forta: Do më vrisnin serbët, si më shpëtoi jetën Albin Kurti Opinionisti Arjan Konomi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Kojshia show”. Ai rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë, ku
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë një hap prapa dhe të heqë dorë nga dramat Dashi Sot është një ditë e shkëlqyer për ju, Gjithçka po rrjedh normalisht dhe shumë pjesë të ekuacionit do të zgjidhen
HOROSKOPI/ Parashikohet një lajm i mirë ose një telefonatë me emocione të forta Dashi Një javë e rëndësishme, e mbushur me zhvillime pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Parashikohet një lajm i
Si t'i lexojmë emocionet përtej maskës? (FOTO LAJM) Një fjalë e urtë thotë: sytë janë pasqyra e shpirtit. Tani që maskat janë pjesë e 'normales sonë të re', kjo shprehje me
Cardi B surprizon 11-vjeçaren me kancer, vogëlushja nuk i përmban lotët nga emocionet (VIDEO) Reperja me famë botërore Cardi B, ka ditur si të surprizojë një fanse të saj, e cila së fundmi është diagnostikuar me ka
Emocionet qenkan ngjitëse, ashtu si gripi Sipas një studimi të publikuar në revistën shkencore Memory & Cognition u ngrit pyetja nëse sëmundjet mendore mund të ng
Me VAR s'ka emocione, ja çfarë do të merrja nga Messi e CR7 Nëse Eden Hazard do të zgjidhte nga një cilësi të Kristiano Ronaldos, Lionel Mesit dhe Zinedin Zidanit ai nuk ka dyshime
Emocione të forta: Krudeli shpërthen në lot, shihni komentin te goli i Theo Hernandez (VIDEO) Sa herë që përmendet Milani, komentatori italian i parë që vjen ndërmend është Tiziano Krudeli. Emocionet që ai përj
Do bëhet baba i një vajze, Tolga rrëfen emocionet: Dhurata më e bukur (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Alm
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
Emocionuese, reagimet më epike kur baballarët shohin të bijat me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Lidhja baba-vajza është mjaft e fortë dhe në një ditë të veçantë si dasma, sigurisht që emocionet janë të forta. Këto im
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
"Mezi po preim", Afërdita shpreh emocionet e shtatzënisë së parë (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl dhanë lajmin se shumë shpejt do të bëhen prindër me n
Gjiknuri pas konfrontimit me Valterin: Nuk dinë të kontrollojnë emocionet Deputeti socialist, Damian Gjiknuri mohoi të ketë kërcënuar deputetin e opozitës parlamentare, Halit Valteri. Gjiknur
Blerja e re e Barcelonës turpërohet në Camp Nou gjatë prezantimit (VIDEO) Serxhino Dest u prezantua sot si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi foli para kamerave, mbrojtësi i’u drejtua fushës
Pas debutimit kundër Juventusin, Kumbulla reagon me një postim Debutimi pozitiv i Marash Kumbullës me fanellën e Romës. Qendërmbrojtësi shqiptar ishte autori i një performance shumë b
"Jemi në majën e botës", 19-vjeçari Dejvis rrëfen emocionet e jashtëzakonshme: Nuk do ta kisha ëndërruar as si fëmijë Alfonso Dejvis është padyshim zbulimi i këtij sezonit në Champions. Edhe pse vetëm 19-vjeçar, kanadezi arriti të shn
Lum ju! Kjo është shenja më e dashur dhe e ëmbël e horoskopit Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta. Ndërsa disa janë ekstrovertë dhe flasin shpesh për emocionet e tyre m
72 orë nënë, Olta Boka ndan emocionet më të bukura (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, Olta Boka dhe Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë! Këngëtarja solli në jetë një vajzë q
Gjashtë gola plot emocione por jo fitues në sfidën Sassuolo- Juventus Juventusi e nisi mirë takimin, kur pas 12 minutave, kishte epërsi prej 0-2. Danilo në minutën e 6’ dhe Gonzalo Higuai