999 rezultate për

emisionit

Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM) Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Ulërimat dhe thyerjet e
Jonida Maliqi shpërthen në lot në mes të emisionit (VIDEO) Këngëtarja Jonida Maliqi, e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën "Ktheju tokës", ishte e f
E larguan me një SMS, Alesia thumbon hapur Klanin (FOTO LAJM) Klan reagoi hapur për largimin e balerinës Alesia Bami nga STOPI. Ata deklaruar se Bami e kishte mbushur kupën ndaj i
"E kishte mbushur kupën", vjen reagimi për largimin e Alesia Bamit nga "Stop" Ditën e djeshme bëri bujë të madhe largimi i balerinës Alesia Bami" nga emisioni "Stop". Për ndjekësit e saj në Instagra
Në Klan apo Top Channel? Shef Renato tregon detajet e emisionit Rentato Mekolli u kthye në një nga shefat e kuzhinës më të komentuar në Shqipëri. Kjo ndodhi për shkak të emisionit
Qeshni me lot, kur krimineli ngjason me prezantuesin e BBC-së (VIDEO) Moment i sikletshëm gjatë transmetimit të emisionit informativ Crimewatch në BBC. Gjatë emisionit, në ekranin e madh
Moderatorja shqiptare rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e njohur e "My living", Brunilda Jahe, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video epike nga prapaske
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,
Taylor Mega tifozja e Juventusit i bashkohet emisionit "reality show" në Mediaset (FOTO LAJM) Pas pjesëmarjes së vajzave të Sinisa Mihajlovic, në emisionin reality show, i cili do zhvillohet ne "Mediaset" tashmë i
Sëmundja po e tret, Elvis Naçi: Nuk do t’i mbani dot lotët, ta ndihmojmë 19 vjeçarin (VIDEO) “Urgjente! Urgjente! Urgjente! O Zot nuk do t’i mbani dot lotët! Të bëjmë diçka për shëndetin e Aqifit për borxhet dhe t
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende nuk kanë vendosur nëse do të kërkojn
Paketa Antishpifje griset në mes të emisionit: Nuk është evropiane Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se S
E "ngacmojnë" në Instagram, Luana zbulon emrat 4 djemve me famë botërore Nuk është më habi që “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca të na surprizojë në çdo puntatë. Edhe këtë të shtunë argëtimi i
Meda merr një surprizë plot dashuri në mes të emisionit Këngëtari i njohur Meda ishte një nga të ftuarit e kësaj puntate në “Shiko kush luan”. Veç zërit fantastik dhe atmosferë
"Dil jashtë!" Konkurrentja qëllon me shpullë Renatos në mes të emisionit (VIDEO) Në puntatën e fundit të emisionit "Hell's Kitchen", shefi i kuzhinës Renato Mekolli vendosi të bënte përgjegjëse dhe she
Pas Pranverës dhe Mirelës, e qeshura i ngjitet Stela Kotrinit (VIDEO) E qeshura në mes të emisionit duket se është bërë ngjitëse për moderatoret. Në fillim bëri xhiron e rrjetit video e
Aurela Hoxha zhvishet në mes të emisionit (VIDEO) Modelja, Aurela Hoxah mbrëmjen e djeshme ka qënë e pranishme në emisionin “Shiko kush luan” ku është bërë pjesë e shumë
Këngëtaret shqiptare puthen në buzë në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e njohur e emisionit “Shiko kush luan”, Luana Vjollca së fundmi ka postuar një sekuencë nga puntata e kësaj
I bëri të dashurën për të qarë, Ermal Mamaqi i kërkon falje publike Nas Nas Daily reagoi përmes një komenti në videon e postuar nga Ermal Mamaqi në Instagram, ku duket Alyne që shpërthen në lo
Grushtohen me njëri-tjetrin dy deputetë të Kosovës Deputetët Frashër Krasniqi i PSD-së dhe Xhelal Sveçla i Vetëvendosjes kanë pasur një përplasje fizike pas emisionit Rubi