999 rezultate për

emisionin

I përloti të gjithë me rrëfimin, Garko u pagua 60 mijë euro? Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, përloti të gjithë javën e kaluar, ku tregoi se ishte gay. Ai rrëfeu gjithçka në
Arbana kujton emisionin e saj të vjetër, ndjekësit "shpërthjenë" kundër Alketës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padyshim një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar. Me një karrierë shumëvjeçare në televiz
La emisionin e ri për "Shiko kush luan", Luana zbulon arsyen (VIDEO) Luana Vjollca ka vendosur të publikojë sot disa prapaskena nga xhirimi i spotit të ri të emisionit “Shiko Kush Luan”. Mo
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i
Në emisionin e saj, Arbana Osmani merr surprizën e papritur (VIDEO) “Dua të të bëj të lumtur” mbyll sezonin e tretë këtë të shtunë. Por përveç atyre që kanë zgjedhur të tregojnë histor
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
Nuk ka më "Hell's Kitchen"? Renato Mekolli braktis emisionin e largohet nga Shqipëria (VIDEO) Një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri ishte "Hell's Kitchen". Por këtij formati i ka ardhur fundi pasi shefi Ren
Plas sherri live në emisionin shqiptar, i ftuari i dënuar për mashtrim përplaset me gazetarët (VIDEO) Ledian Muçaraku, i njohur tashmë pasi jepte lekë me fajde, ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, përballë gazet
Marina Vjollca vihet përball videos së 10 viteve më parë, sa ka ndryshuar moderatorja (VIDEO) karriera e Marina Vjollcws ka startuar nw Top Channel, nw stacionin televiziv ku moderatorja ka patur edhe njw karrier m
Me dekolten e egzagjeruar, kështu u shfaq në emision moderatorja e sportit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet
Rama flet LIVE në emisionin italian: Nuk mund të rrinim duarkryq (VIDEO) Kryeministri Rama u lidh vetëm pak minuta më parë në një lidhje ne Skype me emisionin e njohur italian Rai 3. Ai u py
I përmendin emrin në emision, Aida Shtino reagon ashpër ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Më 14 Mars, në emisionin e Arbana Osmanit "Dua të të bëj të lumtur" pas 53 vjetësh një burrë takoi për herë të parë nën
Plas sherri, Aida Shtino i përvishet Arbana Osmanit: Asnjë pikë etike s'keni! (FOTO LAJM) Pavarësisht mungesës për shumë vite në televizion, Aida Shtino njihet si moderatorja e "Njerëzve të Humbur", emision i c
Arjan Çani e nis ndryshe emisionin, merr masa drastike në studio Pandemia e koronavirus i njohur ndryshe si COVID-19 ka bërë që televizionet të marrin masa të rrepta për të parandaluar
Koronavirusi mbyll emisionin televiziv, në vetëkarantinë edhe gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Koronavirusi ka prekur edhe stafin e emisionit të famshëm “Le Iene”, emision që u bë i njohur për publikuar shqiptar pas
Kishte kaq kohë që po punonte, Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit? (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte pr