999 rezultate për

emisioni

La emisionin për t’u larguar jashtë Shqipërisë, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë dy moderatorët e rinj të mëngjesit në “Ditë e re”, Dajana Sh
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, bashkë në emisionin që do të na fiksojë para ekranit Shumë shpejt, në ekranet shqiptare do të nisë transmetimin emisioni “Stend-Ap”, si rezultat i 24 emisioneve që janë real
Qëllohet me tytën e pistoletës moderatori shqiptar (FOTO LAJM) Aktori i emisionit veror “Bukë me vete” që transmetohet në Ora News, është goditur me tytën e pistoletës në nofull, nga
Babai dhe vjehrri perfekt, Ardit Gjebrea i quan kështu djalin dhe nusen (FOTO LAJM) Që prej përfundimit të emisionit ‘E diela shqiptare’, producenti Ardit Gjebrea ka nisur pushimet. Në fillim ka qenë m
Me lot në sy dhe në praninë e të bijës, moderatorja konfirmon largimin nga emisioni (FOTO LAJM) Prej ditësh është përfolur se moderatorja Dajana Shabani nuk do ta drejtoj më emisionin "Ditë e re" në Ora Neës. Mirë
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
E pranoi? Jonida Maliqi poston foto me vëllezërit (FOT LAJM) Prej kohësh është komentuar për lidhjen e këngëtares së njohur Jonida Maliqi me aktorin Romeo Veshaj. Por, dyshja e n
Nuk fshihen më, Arbana Osmani poston foto me Eduartin në Barcelonë (FOTO LAJM) Prej muajsh moderatorja Arbana Osmani përflitet për një lidhje të mundshme me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Gris
Greta Koçi përlotet gjatë emisionit, e kujton këtë person të dashur (VIDEO) Greta Koçi njihet si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin "E Die
Dako: Edhe pas përgjimeve Rama ma hap telefonin Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga
Spitali Amerikan, sfida më e bukur në mjekësinë shqiptare! (VIDEO) Suksesi i Spitalit Amerikan ka qenë historia e prezantuar këtë javë në emisionin Histori Shqiptare nga Alma Çupi në Tv K
Sikletoset Belinda, largohet "sa hap e mbyll sytë" nga emisioni (FOTO LAJM) Kandidati për bashkinë e Këlcyrës, Hazbi Kasaj vazhdon të "godasë" me deklaratat e tij. Mbrëmjen e sotme, i ftuar në "Xi
"Është shumë emocionuese", Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, moderatorja e emisioneve sportive ka qenë e ftuar tek |"Rudina", ku ndër të tjera rrëfeu fëmijërinë e saj.
Plas në studio: Largohu nga emisioni dhe shiko çfarë të shkruajnë në SMS Mbrëmjen e djeshme në emisionin”360 Gradë” gazetarja Sonil Meço dhe aktori Laert Vasili kanë ashpërsuar tonet mes njëri-
Kol Nikolla reagon pas grushtit në studio: Mori atë që kërkoi (VIDEO) Sindikalistët Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla u përplasen fizikisht disa kohë më parë në një studio televizive, ndërkohë që
Moment i sikletshëm, i ftuari i kthehet keq Kiara Titos në mes të emisionit Moderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në media. Jeta e saj pri
Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
DETAJET/ E qëlloi me shuplakë, si nisi sherri mes Salianjit dhe Gjonit? (VIDEO) Ka degjeneruar në përplasje fizike debati mes ish-deputetit të Partisë Demokratike Ervin Salianji dhe deputetit të LSI-s
Kryemadhi zihet me qytetaren gjatë emisionit, akuzohet se LSI i ka hequr ndihmën Kryetarja e LSi-së Monika Kryemadhi teksa ka folur në lidhje për protestat e opozitës, është përplasur me një qytetare n