999 rezultate për

emisione

Detaji i pazakontë në emisione, Fevziu tregon problemin shëndetësor Prej më shumë se 20 vitesh emisioni “Opinion” shfaqet rregullisht në ekran nën moderimin e gazetarit Blendi Fevziu. Ai k
"Fustane të mbyllura dhe emisione serioze", Getoari lë Marinën pa punë Sezoni televiziv po mbyllet pa Marina Vjollcën, për të cilën është vënë në pikëpyetje e ardhmja e saj në televizionin “K
Qytetarët "pushtojnë" emisionet e mëngjesit: Studentët thyen arrogancën e Ramës Qytetarët edhe ditën e sotme kanë vijuar të shprehin shqetësimet e tyre në emisionin e mëngjesit “Koha për t’u zgjuar”
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
Vajzat e Klanit mbesin pa emisione, midis tyre edhe Marina Kur kaloi nga Top Channel nga Tv Klan, Marina moderoi “C’est la vie”, që nuk u rinovua për një sezon të dytë pasi s’pati
Jo 1 por 2 emisione, çfarë do të drejtojë Turjan Hysko në Klan Largimi i bujshëm i Turit, pas 14-vitesh bashkëpunim me Vizion Plus, është komentuar gjatë këto ditë në media. Madje
Klan pushtohet nga humori, tre emisionet që do t'ju shkrijnë së qeshuri Kohët e fundit po flitet për disa ndryshime të cilat pritet të ndodhin në programacionin e Tv Klan. Duket se fundjava
Angela Martini në Top Channel? Fotografi sqaron publikun pas lëmshit Fotografi Artan Korenica bëri lëmsh dynjanë ku tregoi se do të sillte një emision të ri në Top Channel, bashkangjitur fo
Skena e famshme me Elvanën, Ermal Mamaqi demaskohet sërish (FOTO LAJM) Duhet thënë se fatkeqsisht emisionet më të ndjekura në Shqipëri kanë një mungesë të theksuar kreativiteti dhe varen plot
Rozana Radi merr vendimin drastik: Ju lutem më kuptoni! Ajo tashmë pothuajse është përpjekur të prekë cdo fushë të artit por Rozana Radi ka marrë vendimin drastik këtë herë.
Fiori flet për kolegun: Gent Zenelaj, personazhi më karizmatik i ekranit shqiptar E ftuar në thumb Fiori Dardha i është përgjigjur pyetjes se cilin nga kolegët e emisioneve investiguese vlerëson më shum
Ermal Mamaqi “tall” Luana Vjollcën Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca që me nisjen e “Shiko kush Luan” kanë shpallur një “luftë” të hapur me njëri-tjetrin për
Donald Trump sheh 17 orë në ditë emisione për gorillat Rrjetet sociale kanë shpërndarë menjëherë një lajm të çuditshëm për presidentin amerikan Trump, sipas të cilit ai shpenz
Fevziu mesazh Frangajt: S' më ndërhyn askush në emisionin tim Blendi Fevziu theksoi faktin se opozita është duke i lënë mediat vetëm në luftën kundër krimit duke qenë inkoherente në
Ja rrahjet më të famshme gjatë emisioneve televizive (VIDEO) Përplasja fizike mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës gjatë debatit televiziv në studion e Klan Kosovës, ka bërë që rr
Edi Rama bëhet me televizion, fillon transmetimin e "emisioneve" live (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka pirë një kafe me pensionistë në një nga kafenetë pranë këndit të lojërave te
10 moderatoret që zbukurojnë emisionet sportive (FOTO LAJM) Në Shqipëri si në vende të tjera ka filluar integrimi i femrave në programet sportive. Madje ato janë bërë të shumta duk
5 bukuroshet më seksi të emisioneve sportive në Shqipëri (FOTO LAJM) Futbolli është padyshim sporti më i bukur në botë, por kur pjesë e saj bëhen edhe femrat bëhet edhe më i bukur. Në vitet
Këshilltari i Erdogan: Të huajt që drejtojnë emisione gatimi janë spiunë Këshilltari kryesor i presidentit Erdogan, Yigit Bulut, ka thënë se të huajt që drejtojnë emisione gatimi në Turqi, janë
Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Rastësi ose jo, dy prezantuese emisionesh janë shfaqur me të njëjtën veshje. Bëhet fjalë për Najada Elmazin dhe Rudin