Meta kërcënon me prerje dore Kryemadhin, Bashën e Edi Ramën: Do e bëj unë!
999 rezultate për

emision

Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
"Ça the mo plehrë?", plas keq mes Olsit dhe Eglit mes emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli të ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit "Gjoni Black" janë vënë përballë njëri-tj
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
Plas sherri mes mamave në emision, Melisa e Sindi përpiqen t'i qetësojnë (VIDEO) Janë përfshirë në debat e ëma e Sindit dhe e Melisës në “PërPuthen”, ku të dyja i kanë dalë në mbrojtje të bijave, gjatë
Andi dhe Tea çift? Flet Ina: Nuk kanë asnjë lidhje, ai do linte emisionin për Shqipen (FOTO LAJM) Vajzat dhe djemtë e “Për’puthen” komentohen shumë në rrjetet sociale dhe mediat online. Së fundmi po komentohet gjatë mu
"Kam bërë edhe shkuesi", autorja e "Përputhen" zbulon skenaret e emisionit (FOTO LAJM) Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ishte e ftuar dje në “E Diell” ku rrëfeu disa sekrete në lidhje me emisionin që ka
I dolën të gjitha, Kejvinës i zbërthehet bluza në mes të emisionit (FOTO&VIDEO) Ish-velina Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët shoë”, Kthella u fut
Ikën, por nuk iu ndahet shpirti nga emisioni: 3 personazhet që harrojnë se s'janë më në Përputhen Ndonëse Për’puthen është një prej programeve më të ndjekura në YouTube për shkak të formatit dating, një pjesë e vëmendj
"Arsyeja pse nuk bëra dasmë", Adelina Tahiri shpërthen në lot në emision (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundmi në një intervistë në "Prive", ku ndër të tjera foli edhe për jetën e saj private.
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
Sërish në telashe, Ellen DeGeneres kapet mat pa maskë pak ditë pasi u infektua me Covid-19 (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Ellen DeGeneres u konfirmua pozitive me Covid-19. dDrejtuesja e “The Ellen DeGeners Shoë” u shpreh se
Nuk ka dal kurrë në ekran, Eva Murati merr surprizën speciale në emision (FOTO&VIDEO) Eva Murati ka marrë një nga surprizat më speciale mbrëmjen e djeshme në ekran. Moderatorja e “Champions League” ishte e
Pas thumbave publik me Rudinën, Bieta Sulo: Emisioni im trefish më i shikuar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme moderatorët Alban Dudushi dhe Bieta Sulo si rrallë herë i pamë në një intervistë sëbashku si çift.
Arjan Konomi përlotet në emision: Erdhi nga një realitet i zi! Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Ai gjatë mbrëmjes ka rolin e opinionistit, p
Konkurenti shtrin përtokë Renato Mekollin në emision: Ik more andej! (VIDEO) Hell’s Kitchen mbrëmjen e sotme është përballur me një ngjarje që s’ka ndodhur kurrë më parë. Gjithçka ndodhi kur she
E quajti objekt s*ksi, Ana dhe Melisa çudisin me puthjet jashtë emisionit (FOTO LAJM) Tashmë konkurrentët e Përputhen janë kthyer në protagonistë të rrjeteve sociale dhe asnjë veprim i tyri nuk mund të kalo
"Pse e puthe pas skene?", Shqipja ka gati "bombën" e rradhës (VIDEO) Ndonëse është pezulluar prej javësh nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vijon të jetë konkurrentja më e komentuar dhe kjo j
Rovena Stefa: Shpresoj që Zoti t'ia mbyllë sa më shpejt emisionin Arian Çanit (FOTO LAJM) Disa muaj më parë komentet e moderatorit Arian Çani, u benë virale. Ai u shpreh se Ballkani ka qenë i gjithi helen.
Merr mesazhe urrejtje se bëri shqiponjën, Miss Serbia rrëfehet në emisionin shqiptar (FOTO LAJM) Një vit më parë konkursi i bukurisë “Miss Freedom of the World ”, i cili u mbajt në Kosovë zuri faqet e para të mediave
"Luftë" për klikime, plasin kunjat nga "Përputhen" për "Love Story" (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, në ekran na ka shoqëruar emisionin më i ri në “Top Channel”, “Për’puthen”. Ky format i ri, i ngjash