999 rezultate për

emision

Pas thumbave publik me Rudinën, Bieta Sulo: Emisioni im trefish më i shikuar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme moderatorët Alban Dudushi dhe Bieta Sulo si rrallë herë i pamë në një intervistë sëbashku si çift.
Arjan Konomi përlotet në emision: Erdhi nga një realitet i zi! Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Ai gjatë mbrëmjes ka rolin e opinionistit, p
Konkurenti shtrin përtokë Renato Mekollin në emision: Ik more andej! (VIDEO) Hell’s Kitchen mbrëmjen e sotme është përballur me një ngjarje që s’ka ndodhur kurrë më parë. Gjithçka ndodhi kur she
E quajti objekt s*ksi, Ana dhe Melisa çudisin me puthjet jashtë emisionit (FOTO LAJM) Tashmë konkurrentët e Përputhen janë kthyer në protagonistë të rrjeteve sociale dhe asnjë veprim i tyri nuk mund të kalo
"Pse e puthe pas skene?", Shqipja ka gati "bombën" e rradhës (VIDEO) Ndonëse është pezulluar prej javësh nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vijon të jetë konkurrentja më e komentuar dhe kjo j
Rovena Stefa: Shpresoj që Zoti t'ia mbyllë sa më shpejt emisionin Arian Çanit (FOTO LAJM) Disa muaj më parë komentet e moderatorit Arian Çani, u benë virale. Ai u shpreh se Ballkani ka qenë i gjithi helen.
Merr mesazhe urrejtje se bëri shqiponjën, Miss Serbia rrëfehet në emisionin shqiptar (FOTO LAJM) Një vit më parë konkursi i bukurisë “Miss Freedom of the World ”, i cili u mbajt në Kosovë zuri faqet e para të mediave
"Luftë" për klikime, plasin kunjat nga "Përputhen" për "Love Story" (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, në ekran na ka shoqëruar emisionin më i ri në “Top Channel”, “Për’puthen”. Ky format i ri, i ngjash
Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Rrëfimi rrëqethës i 30-vjeçares nga Fieri: Më kapi prej fyti e më ngriti peshë “Sa kthehej ulëriste, shumica e sherreve ishte në prani të djalit, nuk komandohej më asgjë
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Ana rikthehet mes emisionit në Për'puthen dhe godet sërish me shuplakë Fatjonin (FOTO LAJM) Në puntatën e sotme, në mënyrë surprizë, Ana u rikthye sërish në studio dhe sqaroi largimin e nxituar. Ajo kërkoi fa
I prekur nga COVID-19, Edi Manushi tregon hallin më të madh: Po më bezdisin miqtë! Drejtuesi i emisioneve “E Diell” dhe “Proçesit Sportiv”, Edi Manushi, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai nuk ishte
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"! Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë mung
Sherr e xhelozi në studio, Ana qëllon me shuplakë Fatjonin në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ana dhe Fatjoni, dukeshin si dyshja që nisi shkëndijat e para të një pëlqimi. Dyshja e deklaroi hapur pëlqimin për nj
E ftuar në emisionin shqiptar, flet "Ova" që i përloti të gjithë: Ç'më lidh me Shqipërinë (VIDEO) Aktorja turke Nisa Sofiya Aksongur e njohur si "Ova" nga filmi që përloti botën "Mrekullia në qelinë nr.7", ishte e ftua
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi