999 rezultate për

emision

E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë (VIDEO) Të papriturat mund të jenë tepër të zakonshme në një emision që transmetohet drejtpërdrejt. Diçka e ngjashme i ka ndodhu
Eni Vasili shpërthen live në emision: Mos më provoko, emisionin e drejtoj si të dua! Debati për përgjimet e antimafias ka ngritur tonet në studion e Open mbrëmjen e sotme. Teksa Plarent Ndreca mori fjal
Ardit Gjebrea "shkulet gazit" në emision: Ju kërkoj ndjesë, nuk më ka ndodhur që 9 vite (VIDEO) Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i
U largua pas takimit me Saimirin, Enxhëll zbulon arsyen e vërtetë pse braktisi emisionin Një nga surprizat e spektaklit “Love Story” javën e kaluar ishte veteliminimi i Enxhëll, një prej vajzave që fitoi edhe
"Ropt ku ti keni pra", shef Titi qëllon me shishe gazetarin në emision (VIDEO) Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për rënien e shikueshmërisë së emisionit të tij të gatimit, ka nxehur She
U largua papritur nga Përputhen, Lediana zbulon nëse do të kthehet sërish (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja e re e “Për’puthen” vendosi të largohet për pak kohë nga emisioni. Ajo sqaroi se e kishte t
Do rikthehet apo jo? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin e Për'puthen! (VIDEO) Andi i "Për'puthen" është kthyer në një ndër njerëzit më të klikuar në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes
"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Një tjetër konkurrent i emisionit më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen' ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur që
Mevlani e quajti "laraskë", Sindi shpërthen në lot gjatë emisionit (VIDEO) Takimi i radhës i “Përputhen” ishte me surpriza. Takimin i Mevlanit me Sindin nuk ka kaluar edhe aq mirë. Në video
Në mes të emisionit turk, Almeda dhe Tolgahan "debatojnë" për shqiptarët (FOTO LAJM) Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan kanë qenë të ftuar në një emision turk së bashku me djalin e tyre Efehan. Gjatë in
LIVE në emision, momenti prekës kur burri i Vajzës Bond mëson se gruaja nuk ka vdekur (VIDEO) Partneri i vajzës Bond, Tanya Roberts mësoi se ajo ishte gjallë, gjatë një interviste në TV, më pak se 24 orë pasi ai dh
Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
"Ça the mo plehrë?", plas keq mes Olsit dhe Eglit mes emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli të ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit "Gjoni Black" janë vënë përballë njëri-tj
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
Plas sherri mes mamave në emision, Melisa e Sindi përpiqen t'i qetësojnë (VIDEO) Janë përfshirë në debat e ëma e Sindit dhe e Melisës në “PërPuthen”, ku të dyja i kanë dalë në mbrojtje të bijave, gjatë
Andi dhe Tea çift? Flet Ina: Nuk kanë asnjë lidhje, ai do linte emisionin për Shqipen (FOTO LAJM) Vajzat dhe djemtë e “Për’puthen” komentohen shumë në rrjetet sociale dhe mediat online. Së fundmi po komentohet gjatë mu
"Kam bërë edhe shkuesi", autorja e "Përputhen" zbulon skenaret e emisionit (FOTO LAJM) Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ishte e ftuar dje në “E Diell” ku rrëfeu disa sekrete në lidhje me emisionin që ka
I dolën të gjitha, Kejvinës i zbërthehet bluza në mes të emisionit (FOTO&VIDEO) Ish-velina Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët shoë”, Kthella u fut
Ikën, por nuk iu ndahet shpirti nga emisioni: 3 personazhet që harrojnë se s'janë më në Përputhen Ndonëse Për’puthen është një prej programeve më të ndjekura në YouTube për shkak të formatit dating, një pjesë e vëmendj
"Arsyeja pse nuk bëra dasmë", Adelina Tahiri shpërthen në lot në emision (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundmi në një intervistë në "Prive", ku ndër të tjera foli edhe për jetën e saj private.