999 rezultate për

emision

Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
Rrëfimi rrëqethës i 30-vjeçares nga Fieri: Më kapi prej fyti e më ngriti peshë “Sa kthehej ulëriste, shumica e sherreve ishte në prani të djalit, nuk komandohej më asgjë
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Ana rikthehet mes emisionit në Për'puthen dhe godet sërish me shuplakë Fatjonin (FOTO LAJM) Në puntatën e sotme, në mënyrë surprizë, Ana u rikthye sërish në studio dhe sqaroi largimin e nxituar. Ajo kërkoi fa
I prekur nga COVID-19, Edi Manushi tregon hallin më të madh: Po më bezdisin miqtë! Drejtuesi i emisioneve “E Diell” dhe “Proçesit Sportiv”, Edi Manushi, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai nuk ishte
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"! Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë mung
Sherr e xhelozi në studio, Ana qëllon me shuplakë Fatjonin në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ana dhe Fatjoni, dukeshin si dyshja që nisi shkëndijat e para të një pëlqimi. Dyshja e deklaroi hapur pëlqimin për nj
E ftuar në emisionin shqiptar, flet "Ova" që i përloti të gjithë: Ç'më lidh me Shqipërinë (VIDEO) Aktorja turke Nisa Sofiya Aksongur e njohur si "Ova" nga filmi që përloti botën "Mrekullia në qelinë nr.7", ishte e ftua
U largua nga "Përputhen" për një djalë, zbulohet i dashuri i Fjorelës (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Përputhen", Fjorela Peto ishte komentuar shpesh herë për ftohtësinë me djemtë e emisionit dhe nuk ishte
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Televizioni serb nuk e vëndos Kosovën në hartën e Serbisë Mos-vënia e Kosovës si pjesë e Serbisë në një hartë të shfaqur nga televizioni Nova S, në një emision politik, ka nxitur
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
Me emisionin më të veçantë, aktorja e njohur shqiptare i futet moderimit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si aktore, e cila ka bërë për vete publikun shqiptar me tipin e batutat e saj spontane. Mirëpo, An
Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
Nga emisioni te biznesi, Bora "akuzoi" Alketa Vejsiun për kopje? (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuara e parë e “Binjakët” emisioni më i ri i dy vëllezërve simpatikë Donald dhe Romeo Veshaj. Nd
Një tjetër emision ku të rinjtë njihen në ekran, zbulohet data kur nis "Love Story" (FOTO LAJM) Shumë më shpejt nga sa e prisnit në TV Klan nis "Love Story", formati i cili do t'ju mbërthejë para ekranit. Saimiri, be