999 rezultate për

emir

Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki
Nuk ka qetësi për Neymar, dëmtohet sërish me Brazilin Brazili u ndal me një barazim 1:1 nga Nigeria, në një ndeshje miqësore fatkeqe për sulmuesin Neymar, i cili e braktisi f
Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola (VIDEO) Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola Është mbyllur pjesa e parë pa
Emir Lenjani shënon gol për Sionin para grumbullimit me Kombëtaren (VIDEO) Ermir Lenjani ka shënuar gol të bukur për Sionin në Zvicër. Anësori i Kombëtares shqiptare shënoi golin e barazimit
Casemiro: Kemi probleme të narrim rezultat në Champions Mesfushori i Real Madridit, Casemiro ka thënë se skuadra tani është nën presion në Ligën e Kampionëve. Të besuarit e
Plasin grabitjet në Madrid, pas Casemiros e pëson dhe ylli i Atletico Madrid Grabitja e shtëpive të futbollistëve është kthyer në një trend të frikshëm kohët e fundit, sidomos në Spanjë. Shtëpia e
E mbani mend Melek? Rikthehet në ekranin shqiptar me një tjetër serial (VIDEO) Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin "Nënë", Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një ser
Legjenda e Fenerbahce dhe e Turqisë "var këpucët në gozhdë" Volkan Demirel mbyll përfundimisht karrierën si lojtar. Ish-portieri I kombëtares turke tërhiqet në moshën 37-vjeçare ng
ZYRTARE: David Luiz është lojtar i Arsenal David Luiz është lojtari më i ri i Arsenalit. Mbrojtësi brazilian u bashkua me skuadrën e Emery në ditën e fundit të
Neymar te Reali, Casemiro pjesë e ç'do marrëveshje Paris Saint-Germaini ka nxjerr Neymarin në shitje dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë më të vogël se 220 milionë euro, të
Turku i parë në histori që nënshkruan me Juventusin Kampionët e Series A, Juventusi ka arritur marrëveshje me supertalentin turk, Merih Demiral. Qendërmbrojtësi 21 vjeça
Lamtumira e Ramsey nga Arsenal shoqërohet me lot (VIDEO) Aaron Ramsey ka shpërthyer në lot teksa i ka dhënë lamtumirën tifozëve në "Emirates". Sezonin e ardhshëm, uellsiani do t
Pasuesi i Ramsey vjen nga Bundesliga Mesufshori 25-vjeçar i Hoffenheim dhe i kombëtares gjermane Kerem Demirbay mund të jetë zëvendësuesi i Aaron Ramsey te s
Casemiro: Pogba do të jetë i mirëpritur te Reali Paul Pogba është përfolur ditët e fundit se do të shkojë në fund të sezonit te Reali. Francezi është i mirëpritur në
Rivalizon bindshëm Kim Kardashian, fotot e fundit e vërtetojnë mësëmiri (FOTO LAJM) Është apo jo më e mirë se Kim Kardashian, siç pretendon, këtë s’jemi në gjendje ta përcaktojmë. Por, që Anastasiya Kv
Casemiro: Ronaldo i mungon Real Madridit Casemiro ka folur për ndikimin e largimit të Cristiano Ronaldos nga Reali. "Los Blancos" këtë sezon kanë dështuar në
Stjuardesa më e bukur e Emirates bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Shpërthen “Emirates Stadium” Arsenal shënon golin e 2-të (VIDEO) Skuadra angleze e Arsenal është nga skuadrat favorite për ta fituar këtë trofe. Ndeshja e parë përballë Rennes u duk
Vazhdon gjykimi për "Monstrën" Në Gjykatën Penale në Shkup sot do të vazhdojë gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës më 12 prill 2012
Granit Xhaka: S’ka ndjenjë më të mirë se të fitosh në Emirates Për Granit Xhakën asgjë nuk matet me arritjen e fitores në stadiumin e Arsenalit “Emirates”. Zvicerani ishte lojtari