999 rezultate për

emina

Vajza feston ditëlindjen, Emina përgatit festën në oborrin gjigand të shtëpisë (FOTO LAJM) Vogëlushja e Emina Cunmulajt ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Prindërit janë kujdesur që Mia të ketë një festë sa më të
Vip-at heshtin, Emina Cunmulaj mesazh qeverisë shqiptare për Teatrin (FOTO LAJM) 17 Maj i këti viti u shndërrua në një ditë të dhimbshe për shqiptarët të cilëve u shembën Teatrin që e mbrojtën me fanat
Ju kujtohet Lemina? Ish-mesfushori i Juves imiton më së miri ganezët (VIDEO) Mario Lemina, mesfushori i Galatasaray, i huazuar nga Southampton, ka postuar këtë video në Instagram. Ish-mesfushor
"Është diçka më intime", Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur (VIDEO) Modelja ka treguar se është e apasionuar pas skulpturës dhe një ndër skulpturat që ka realizuar e ka punuar që në kohën
Bashkëshorti i kërkon të pastroj garazhin, Emina: Gruja shqiptare se askush tjetër (VIDEO) Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë.
Bashkëshorti bilioner i Emina Cunmulaj bën gjestin human për 15 mijë punëtorët e tij (VIDEO) Emina Cunmulaj ishte në lidhje live me “Opinion” mbrëmjen e kaluar. Ajo tregoi se ka dy javë e izoluar me vajzat, ndërsa
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM) "Istanbul 20" është topi i publikuar nga UEFA për fazën eleminatore të Champions League. Topi karakterizohet nga një
I dërgoi mesazh banal, Emina Çunmulaj i kthehet publikisht ndjekëses (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmë
Emina Cunmulaj me lot në sy, zbulon sa para dhuron për të prekurit nga tërmetet Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërme
"100% origjinale", si duket Emina Cunmulaj me bikini në dimër dhe pa filtra (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj është nënë e dy fëmijëve dhe sërish ka një trup të hatashëm. Modelja shqiptare ndodhet aktualisht me p
"6 vite, por duket sikur të humba dje", fjalët e Eminës për të ëmën na i mbushën sytë me lot (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila prej vitesh po je
Gjykata jep vendimin për antarët e klanit "Duka", eleminatorët e Santiago Malkos Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar në mungesë masën “arrest me burg” për 8 anëtarët e klanit “Duka”, të cilët janë sh
"Plas" çiftelia në mes të New York, Albëria dhe Emina ja marrin këngës shqip (VIDEO) Prej kohësh, modelja e njohur Emina Çunmulaj jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e s
Nikoqire si Emina Cunmulaj, nusja e milionerit i hyn punëve "me kokë" (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj çdo ditë dhe më shumë na tregon se modestia është aset që nuk e kanë të gjith
E kritikojnë se është larguar jashtë, Emina: Do isha duke mjelë lopën (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj ka shumë nostalgji për fshatin e saj dhe gjithmonë që kthehet në Tuz publikon foto në Instagram. Së fu
"Je martuar për interes", Emina Cunmulaj e turpëron publikisht fansen (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo është gjithmonë në vëmendjen e mediave dhe
Një dashuri si e tyre, Emina Cunmulaj uron me fjalët më të bukura partnerin (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka zgjedhur ta urojë bashkëshortin e saj, ditën e sotme me anë të një urimi s
Në mes të Greqisë, Emina Cunmulaj e "djeg" me valle shqiptare (VIDEO) Megjithëse prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj, modelja e njohur E
Manchester United dhe Arsenali në garë për ish-yllin e Juves Manchester United dhe Arsenali së fundmi kanë pikasur të njëjtin mesfushor. Bëhet fjalë për Mario Lemina, ish-lojtari
Emina Cunmulaj tregohet tolerante me vajzat e saj (FOT LAJM) Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj i thyen shpeshherë rregullat kur është fjala për vajzat e saj. Ajo ka publikuar një