999 rezultate për

emiliano

Nga Emiliano Sala te Chapecoense, rrëzimet e avionëve që tronditën futbollin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vjet që prej kur ndodhi një prej tragjedive më të mëdha në futbollin botëror. Më 28 nëntor të vitit
Martinez i bën "presion" Arsenalit: Largohem nëse nuk kam më shumë minuta në dispozicion Emiliano Martinez ka folur lidhur me të ardhmen e tij. Portieri i Arsenal, Emiliano Martinez, ka dhënë disa komente l
Një vit nga vdekja e Emiliano Sala, familja ende në pritje të një përgjigjeje Një vit ka kaluar që nga vdekja e ish-futbollistit të ndjerë, Emiliano Sala, dhe familja e tij është ende në pritje të p
Tragjedia e Emiliano Sala, dyshohet se është gjallë piloti i avionit Një hipotezë tronditëse është duke qarkulluar në rrjetet sociale. Një vit pas tragjedisë ku humbi jetën futbollisti a
Pagesa e kartonit të Emiliano Sala nga Cardiffi, FIFA merr vendim Gjatë muajit janar, Emiliano Sala po transferohej te Cardiffi në Premierligë nga Nantes, kur aeroplani që po udhëtonte r
EMOCIONUESE/ Klubi argjentinas i vendos stadiumit emrin e Emiliano Sala (VIDEO) Emiliano Sala, futbollisti argjentinas i cili vdiq në një aksident ajrorë i nisi hapat e tij tek klubi i vendlindjes San
Motra e Emiliano Sala mesazh prekës për ditëlindjen e vëllait Emiliano Sala në janarin e këtij viti ndërroi jetë në janarin e këtij viti, teksa ishte duke udhëtuar me avion drejt Ang
Tifozët e Swansea tallen me vdekjen e Emiliano Salah, publikojnë bileta avioni me emrin e tij (FOTO LAJM) Derbi midis Swansea dhe Cardiffit nuk mund të niste në mënyrën më të keqe. Tifozët e Swanseas kanë bërë një gjest mak
Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin
Mbrojtësi italian lë futbollin pas 20 viteve karrierë Pas 20 vitesh si profesionist dhe rreth 600 ndeshjesh të zhvilluara në kampionatin italian, ka ardhur momenti që edhe mb
Banda e Shullazit kërcënon gjyqtaren që po i gjykon (FOTO LAJM) Dyshohet se gjyqtarja Dollani është kërcënuar nga anëtarë të bandës së Emiliano Shullazit, gjyqi për të cilin që prej mu
Nxori fotot e trupit të pajetë të Sala, hetim i ri për të gjetur përgjegjësin Emiliano Sala pësoi një aksident rreth 3 muaj, kur avioni i tij u rrëzua gjatë fluturimit nga Nantes në Kardif. Në tjetë
Tjetër tragjedi në familjen Sala, ndahet nga jeta babai i ish-futbollistit Pas vdekjes së Emiliano Sala, babai i tij Horacio është ndarë nga jeta paraditen e së premtes për shkak të një ataku në
Vdekja tragjike e Emiliano Sala, vërshojnë akuza të rënda drejt klubit anglez Pas vdekjes në mënyrë tragjike të Emiliano Sala, në aksidentin me avion, disa prapaskena të reja i zbulon ish-agjenti i
E FUNDIT / Dalin të pathënat e aksidentit që vrau Emiliano Salan-n Raporti, i publikuar ditën e sotme në orën 14:00 nga Dega e Hetimeve të Aksidenteve Ajrore, përmban vetëm informacione p
Familja e Emiliano Sala mund të humbasë 700 mijë prej skuadrës së Cardiff Cityt Familja e Emiliano Salas mund të mos i marrë afër 700 mijë euro si kompensim për vdekjen e futbollistit, për shkak të nj
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Kushëriri i Emiliano Sala: Ai u vra, u detyrua të fluturonte me atë aeroplan Të shtunën në Sante Fe në Argjentinë, i është dhënë lamtumira e fundit Emiliano Sala, lojtarit që gjeti vdekjen derisa p
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të