999 rezultate për

emery

Emery paralajmëron Realin për ndeshjen e kthimit: Unë jam i lumtur me të mitë Emery u ka kërkuar tifozëve që të mbështesin ekipin ashtu siç do bënin përpara një ndeshje ndaj Marseille. Paris Saint-G
Bashkëshortet e futbollistëve të PSG kritikojnë ashpër trajnerin, Unai Emery (FOTO LAJM) Unai Emery mori disa vendime befasuese në përzgjedhjen e formacionit startues të Paris Saint-Germainit në humbjen 3-1 të
Silva reagon duke thumbuar Emeryn pas ndeshjes Silva është ndjerë i befasuar nga fakti se u desh të qëndrojë në bankën rezerve në ndeshjen e madhe në Santiago Bernabeu
Emery: Mund ta eliminojmë Realin Trajneri i PSG, Unai Emery nuk është i lumtur me rezultatin e ndeshjes së parë, por thotë se kanë mundësi të përmbysin g
Përballja mes Realit dhe PSG, sfida që përcakton fatin e të dy trajnerëve Real Madrid – PSG është përballja më interesante e kësaj faze me eliminim direkt në UEFA Champions League Fati i dy t
Emery i përgjigjet me klas pyetjes për kalimin e Neymarit tek Reali Unai Emery nuk e mendon të ardhmen e Neymarit larg PSG, madje edhe kur pyetet përgjigja e tij është Neymar i PSG. Në
Emery: Ky Paris është shumë më ndryshe nga ai me Barcelonën vjet Në konferencën përpara mediave në prag ndeshjen Real Madrid – PSG, tekniku Unai Emery foli për domethënien e kësaj përba
Emery paralajmëron Galaktikët: Ne kemi punuar në çdo detaj Unai Emery thotë se kanë punuar në çdo detaj për të qenë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Real Madridit. Trajneri i P
Emery sinjale Realit: Na prisni jemi gati Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery dhe ekipi i tij janë gati për përballjen e parë ndaj Real Madridi në Ligën e
PSG ka një kusht për Emeryn që ti shpëtojë shkarkimit në fund të sezonit Paris Saint Germain i vendos ultimatum trajnerit Unay Emery. Nurmi një i stolit të klubit parizien pati luksin të zhvill
Emery: Përballja kundër Realit është si një finale Trajneri Emery thotë se ai dhe Paris Saint-Germain po 'shijojnë' afrimin e ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Real M
Unai Emery ka një mesazh ndaj UEFA-s për çështjen e arbitrimit në Bernabeu Trajneri i Paris Saint Germain, Unai Emery, siguroi që lojtarët e tij akoma nuk e kanë në mendje përballjen ndaj Real Ma
Emery kupton zemërimin e Neymarit: Ata janë shokë, janë brazilian Unai Emery i quan ‘normale’ kritikat ndaj tij e klubit nga Neymari për shitjen e brazilianit, Lucas Moura. Lucas Mour
Emery nuk e llogarit pengesë Realin: Këtë vit fitojmë Champiosin Unai Emery, trajner i PSG, është intervistuar nga Jorge Valdano në beIN Sports. Tekniku Spanjoll ka folur për aktualitet
Kylian Mbappe është gati kundër Real Madridit Trajneri i PSG-së, Unai Emery e ka konfirmuar se Kylian Mbappe do të jetë gati për ndeshjet ndaj Real Madridit. Sulmu
Emery: PSG do ta fitojë Champions Leaguen Trajneri i PSG, Unai Emery insiston se skuadra e tij do ta fitojë UEFA Champions Leaguen dhe thotë se kjo është vetëm çë
Ndeshja me Realin po afron, por PSG-së i dëmtohet Neymar Nëse ka një skuadër që pretendon të ndalë vrullin e PSG-së në Ligue është pa dyshim Lyoni. Skuadra e vendit të tretë në
STATISTIKË / Heynckes më i mirë në evropë me Bayernin, lë mbrapa Emeryn dhe Guardiolan Jup Heynckes sot feston 100 ditë në stolin e Bayernit pas rikthimit për afro 4 vitesh që kur e la skuadrën në përfundim
Emery flet për thashethemet e Neymarit lidhur me Realin Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery nuk tronditet nga thashethemet se Neymar do të bashkohet me Real Madridin.
Emery analizon Realin: Dukshëm favorit për të kaluar tutje Real Madrid dhe Paris Saint-Germain do të diskutojnë me njëri-jetrin ekipin i cili do të kalojë në fazën e 1/8 në Champi