999 rezultate për

emerson

Mesazhi i fundit që Hazard i la ish-shokëve të ekipit te Chelsea Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea. Pasi la javën e kaluar Londrën dhe skuadrën londineze, ylli belg ka da
Mbrojtësi i Chelsea sinjal Juventusit? Ekipi londinez i Chelsea arriti të kualifikohej për në fianalen e Europa League, pasi mposhtë nëpërmjët penalltive ekipi
Emerson: Dybala duhet të japë më shumë, Costa fenomen "Nuk e di nëse ishte më shumë apo më pak i fortë Juventusi im. Sigurisht, sot është shumë i fortë, me të vërtetë, çka e
Flet vajza e ish-yllit brazilian: Nuk e shoh babain tim prej 3 vitesh (FOTO LAJM) Vajza e ish-yllit brazilian Emerson, i ka prekur të gjithë me rrëfimin e saj. Karolajna De Rosa, zbuloi se nuk e takon t
Chelsea dhe Arsenal pas Emerson Emerson por kërkohet nga disa skuadra në Premier League. 19 vjecari aktualisht luan në kamionatin Brazilian te A
Italia publikon listën e lojtarëve të thirrur në Ligën e Kombeve Kombëtarja Italiane nën udhëheqjen e Mancinit do të përballet me Poloninë dhe Portugalinë në ndeshjet dëbutuese të Ligë
Zyrtare: Emerson Palmeiri prezantohet me fanellën e Chelseat (FOTO LAJM) Chelsea ka arritur marrëveshjen me Romën për mbrojtësin e majtë brazilian, Emerson Palmeiri Lajmi është zyrtarizuar n
Dështon transferimi i Dzekos dhe Palmierit tek klubi anglez Edin Dzeko dhe Emerson Palmieri mund të mos i bashkohen Chelseat në këtë afat kalimtar. Jo vetëm Edin Dzeko, por te C
Conte parkohet në Romë, përveç Dzekos dëshiron edhe Emerson Edin Dzeko dhe Emerson Palmeiri, të dy futbollistë të Romës, janë me valixhet gati, ndërsa destinacioni duket se do të j
Bien këmbanat në Romë, Chelsea dëshiron Dzekon që në këtë merkato Chelsea ka kthyer radarët drejt sulmuesit të Romës, Edin Dzeko. Premium Sport raporton se Blutë e kanë studiuar trans
Chelsea në ndjekje të mbrojtësit brazilian të Romës Trajneri i Chelseat, Antonio Conte e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin e majtë brazilian të Romës, Emerson Palmeiri Ch
Ja përse është më e shëndetshme të bëni dush me ujë të frohtë Ish-marinsi amerikan Clint Emerson, autor i disa librave për ushtrime ushtarake, shpjegon se përse është e shëndetshme q
Ka luajtur me të dyja ekipet, por ja kë sheh favorit Emerson në finale Emerson është një ndër të paktët lojtarë që kanë luajtur me të dyja skuadrat që do të diskutojnë finalen e madhe të Cham
Monaco – Dortmund, formacionet zyrtare Monaco dhe Borussia Dortmund kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të çerekfinales së Ligës
Emerson transferohet te Barcelona Drejtuesit e Barcelonës kanë bërë një ndryshim të madh. Kampionët e Spanjës kanë siguruar shërbimet e talentit të Corint
Emerson këshillon Pogba-në: Mos shko te Real Madrid Ish mesfushori i Brazilit, Emerson ka këshilluar Paul Pogba-në të mos shkojë te Real Madrid në fund të këtij sezoni. Ai
BE mund t'ia heq euron Malit të Zi Bashkimi Evropian do të hapë çështjen e përdorimit të euros në Mal të Zi. Këtë e ka bërë të ditur eksperti në Institutin
Portieri, supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Ndodh që edhe portierët të shënojnë gola spektakolarë. Emerson, mbrojtësi ekstrem i Guarani, është aztori i një supergol
Fiton Corinthians, Milan ruan rekordin (VIDEO) Emerson fut në librin e artë të historisë, emrin e skuadrës së Corinthians që për herë të parë fiton trofeun më prestigj
Emerson si Tajson, kafshon kundërshtarin (VIDEO) Me dopietën e tij kundër Boca Juniors, sulmuesi brazilian Emerson i ka dhuruar skuadrës së tij Kupën e Libertadores. Sul