999 rezultate për

emerohet

Arteta do të emërohet trajner i Arsenalit këtë javë Trajneri spanjoll pritet ta marrë rrogën e njëjtë me Unai Emeryn në "Emirates Stadium" Mikel Arteta pritet të emërohe
Këta janë dy kandidatët për kryeministër të qeverisë teknike Kryeministri Zoran Zaev në deklaroi se “këto ditë do të merret vendimi se kush do të emërohet për kryeministër teknik”.
Humbi garën përballë shokut të klasës, ku do të emërohet Marku Gara për Kryeprokuror të Përgjithshëm vetëm pak ditë më parë u fitua nga Olsjan Çela i cili mori që të nesërmen detyrën.
Pepe humb durimin, zemërohet me djalin që mbledh topat Pepe u kthye në vëmendjen e tifozëve të futbollit sërish me një veprim të tij pas një ndeshjeje që u zhvillua të dielën,
EMRI/ Emërohet kryetari i ri i bashkisë Durrës Zhuljen Varfaj është kryetari i ri i Bashiksë Durrës. Varfaj mori postin ditën e sotme pas dorëheqjes së Valbona Sako
Bëri burg për dhunë dhe u shkarkua nga Rama, emërohet drejtor! Ditën e sotme është emëruar drejtori i OSHEE-së në Gjirokastër, Dashamir Qeli. Qeli sot është prezantuar me stafin p
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës Artur Çobani është emëruar drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Çobani i cili më herët ka mbajtur pozicionin e shef
Analisti sportiv zbulon trajnerin e Barcleonës që do të emërohet në janar Marcelo Gallardo do të emërohet trajner i Barcelonës në muajin e ardhshëm, sipas analistit të sportit, Claudio Borghi,
Alban Skënderaj merr postin e rëndësishëm, emërohet ambasador (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun e që prej vitesh na ka sjellë vetëm hite, Alban Skënderaj po shënon sukses pas suk
Ndryshime në AKU, emërohet kreu i ri i Tiranës Është komanduar kreu i ri Drejtorisë Rajonale të AKU-së në Tiranë, Arbër Nuri. "Autoriteti Kombëtar i Ushqimit po hyn
Xavi zemërohet keq me gjyqtarin, veprimi i tij habit të gjithë (VIDEO) Xavi Hernandezin kur nuk e kemi parë në një gjendje teksa proteston ashpër ndaj gjyqtarëve të një ndeshje futbollistike.
Zyrtare: Inzaghi emërohet trajner i skuadrës së njohur italiane Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen
Hysni Ismaili, emërohet ministër i Kulturës Nga burime brenda Qeverisë mësohet emri i njërit nga ministrat e rinj të kabinetit qeveritarë, transmeton Alsat-m. Si
Mediat spanjolle e bëjnë të sigurt: Sot Valverde shkarkohet, dhe emërohet trajneri i ri Humbja në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia, pritet ti kushtoj trajneri të Barcelonës Ernesto Valverde. Sipas m
Rama shkarkon nga detyra një prefekt, ja kush e zëvendëson (FOTO LAJM) Qeveria ka vendosur shkarkimin nga detyra të prefektit të qarkut të Beratit, Harilla Dafa. Në mbledhjen e sotme të Kë
I dashuri i Eni Koçit, emërohet drejtor në institucionin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çifti i këngëtarëve që është bërë kryefjala e mediave rozë për disa kohë. Seë fundm
Tërmeti në polici, zbardhen emrat e drejtuesëve që lëvizën Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur një sërë lëvizjesh në radhët e drejtuesve të komisariateve të policëv
Emërohet drejtori i ri i policisë të Tiranës (FOTO LAJM) Rebani Jaupi është emëruar në krye të policisë së Tiranës. Ai momentalisht mbante postin e zëvendës drejtorit në poli
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
EMRI/ Ky është Drejtori i ri i Burgjeve (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Stefan Çipës, Agim Ismaili emërohet drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve. Ismaili ka qenë drejtor i