999 rezultate për

emerick

Aubameyang thyen rekordin e Henry te Arsenali Pierre Emerick Aubameyang ka vendosur emrin e tij në historinë e Arsenalit. Sulmuesi nga Gaboni bëhet lojtari që arri
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës Faqa angleze, Goal.com ka
Ky është numri që Aubameyang do të mbaj në fanellë tek Arsenali (FOTO LAJM) Skuadra angleze, Arsenale ka konfirmuar se Pierre-Emerick Aubameyang do të mbajë në fanellë numërin 14. Pierre-Emeric
Arsenal nxjerr në dyqanin e tyre fanellën e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Klubi anglez, Arsenal pas arritjes me Borussia Dortmund për Pierre-Emerick Aubameyang, ka nxjerr në shitje fanellën e ga
Klopp ka disa fjalë për sulmuesin gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang Jurgen Klopp ka mohuar se Liverpool do të tentojë transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Dortmund me komunikatë zyrtare për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka folur për Sky Sports në Gjermani rreth interesimit të vazhduesh
Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë. Ish-ylli i Real Madridit është
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë. Faqja angleze Goal.com
Shefi ekzekutiv i Dortmundit e konfirmon se Arsenali ka bër ofertë për Aubameyan Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Jans-Joachim Watzke, e ka konfirmuar se Arsenali ka bërë ofertë për sulmuesin Pie
Dortmundi merr vendimin për Aubameyang Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Dortmundi gjatë janarit. Administratori i Borussia Dortmund, Hans-Jo
Borusia ia lë "thatë" Milanit: S'ka negociata për Aubameyang Gjermanët e Borussia Dortmund kanë mohuar zërat se janë në negociata me Milanin për shitjen e Pierre Emerick Aubameyang.
Ja kush po pengon kalimin e Aubameyang te Reali Pierre Emerick Aubameyang duhet te presë ende për t'u transferuar në "Santiago Bernabeo". Sulmuesi i Borussias së Dortmu
5 bomberat më të mirë në Europë Mediat botërore i kanë bërë një analizë të shkurtër sulmuesve më të mirë në botë, duke krijuar listën e 10 më të mirëve
Dortmund shkatërron Frankfurtin (VIDEO) Dortmundi ka arritur ta shkatërrojë ekipin e Frankfurtit me rezultatin 4:1. Ekipi i Dortmund ka zhvilluar ndeshje tep
Dortmund, Aubameyang debuton me gol (VIDEO) Borussia Dortmund mposhti 1-4 turqit e Bursaspor në miqësoren e zhvilluar dje në Bursa Ataturk Stadium. Trajneri Jurgen
Aubameyang mesazhe dashurie për Milan Pierre-Emerick Aubameyang i lëshon mesazhe dashurie Milanit. Sulmuesi i Saint Etienne, siç raporton "talkSPORT", ka deka