999 rezultate për

emergjente

Sherr në avionin e linjës Tiranë-Romë, piloti bën ulje emergjente Një avion i kompanisë "Blua Panorama Express" i nisur nga Tirana për në Romë, ka bërë ulje emergjente në Pescara gjatë f
Alarmohen banorët, sirena emergjente në Veri të Mitrovicës (VIDEO) Në mëngjesin e sotëm në Veri të Mitrovicës janë dëgjuar sirena të alarmit emergjent. Klankosova ka siguruar videon dh
Basha nga Londra: Emergjente shkëputja e lidhjeve të krimit me politikën Në mbyllje te vizitës së tij në Parlamentin Britanik dhe Dhomën e Lordëve, lideri i opozitës Basha ishte i ftuar i nderi
Të paktën 13 të vdekur nga ulja emergjente e avionit në Moskë Së paku 13 persona raportohet të kenë vdekur pasi që një avion u detyrua të bëntë ulje mergjente në aeroprtin Sheremetye
Ura e Tapizës tepër e rrezikshme, duhet ndërhyrje emergjente (VIDEO) Kjo tabelë u vendos pas konstatimit nga ana e Autoritetit Rrugor Shqiptar se ura e Tapizës është një prej 8 urave të deg
Zjarr në Patos, situatë emergjente pasi pranë janë puset e naftës Një zjarr ka rënë në Patos duke rrezikuar disa banesa. Por akoma më emergjete është situate pasi në zonën ku ka nisur zj
Avioni bën ulje emergjente pas turbulencave, 5 të plagosur (FOTO LAJM) Delta Air Lines, fluturimi 5763 përjetoi turbullira të fuqishme pasditen e të mërkurës. Ai u detyrua të bënte një ulj
Ulje emergjente, merr flakë avioni me shqiptarë Një avion i linjës Stutgartt-Prishtinë ka pësuar defekt në ajër duke bërë ulje të detyruar në Slloveni. Avioni ka mar
Shpallet gjendje emergjente në këtë lagje të Prishtinës Nënkryetari i komunës së Prishtinës Muhedin Nushi, në konsultim me hidroinxhinierët komunalë dhe ata të Ujësjellësit, ka
Avioni bën ulje emergjente, bllokohet aeroporti për orë të tëra (VIDEO) Aeroporti i Beogradit “Nikolla Teslla” është hapur për trafikun ajror pas bllokadës që nga mëngjesi kur një avion nga Eg
Edi Rama nxjerr ushtrinë: Jemi gati (VIDEO) Ndërsa, në Kosovë flitet që serbët sot mund të shpallin autonominë dhe ka një tensionim të situatës, Kryeministri i Shqi
Panik në ajër, avioni me 143 pasagjerë që u nis nga Tirana bën ulje emergjente Panik dhe frike në bordin e një avioni nisur nga Tirana me destinacion Milanon. Mediat italiane bëjnë me dije se avio
Panik në ajër, avioni bën ulje emergjente në autostradë (VIDEO) Shoferët e autostradës të Huntingdon Beach në Kaliforni u çuditën ku sëbashku me ta ishte duke udhëtuar edhe një avion.
Thyhet xhami i kabinës së pilotit, avioni i ‘Sichuan Airlines’ bën ulje emergjente Një avion i Sichuan Airlines ka bërë ulje të detyruar në qytetin jugperëndimor të Kinës, Chengdu të hënën, pasi një xham
Ndodh çudia: Avioni bën ulje emergjente për shkak të një stilolapsi Duket se një udhëtim drejt pekinit është shndërruar në një makth dhe ka bërë ulje emergjente për një shkak të cuditshëm
Gjendje emergjente në Gjermani, përleshje me thika dhe tuba metalike (VIDEO) Një betejë e tmerrshme në një rrugë ndërmjet 60 burrave të armatosur me thika dhe tuba metalike ka detyruar shpalljen e
Rritet numri i viktimave nga zjarri në Rusi Ka shkuar në 64 numri i viktimave nga zjarri në një qendër tregtare në qytetin Kemerovo të Siberisë. “Fatkeqësisht, d
Kujdes nëse udhëtoni në Shkodër, situata është emergjente Pas reshjve të vazhdueshme të ditëve të fundit dhe shkarkimeëve të panderprera të hidrocentraleve në kaskaden e Drinit j
Pasagjeri lëshonte gazra gjatë udhëtimit, aeroplani bën ulje emergjente Pasagjerët e një aeroplani që po udhëtonin me kompaninë Transavia Airlines HV6902 nga Dubai në Amsterdam kanë përjetuar
Humbin jetën 66 persona, dalin pamjet e para të aeroplanit të rrëzuar (VIDEO) Një aeroplan u rrëzua në Iranin jugor ku thuhet se 66 persona kanë humbur jetën. Në mesin e të vdekurve thuhet se jan