999 rezultate për

embed

Po për shqiptarët? Gjermania heq ndalimet e hyrjes për njëmbëdhjetë vende jo të BE Gjermania lejon sërish hyrje të pakufizuar në vend për shtetas nga njëmbëdhjetë vende jo anëtare të Bashkimit Evropian.
Nuk e dinte se kishte Covid-19, nëna infekton 17 fëmijët e saj Një nënë ka infektuar shtatëmbëdhjetë fëmijët e saj me koronavirus pasi nuk kishte dijeni se ishte infektuar. Brittany J
Sherr i madh mes të dënuarve shqiptarë e pakistanezë në burgjet greke, 13 të lënduar Një sherr i madh u raportua të ketë ndodhur mes të burgosurve shqiptarë dhe pakistanezë në Greqi. Pas përhapjes me s
Një ditë para "El Clasiccos" Zidane tregon si do ta ndalë Messin Zinedine Zidane ka folur një ditë para "El Clasicos". Kjo ndeshje konsiderohet si shumë e rëndësishme pasi i gjen të
Bie nga froni “Të ka lali shpirt”! Ju prezantojmë këngën shqip më të klikuar në YouTube (VIDEO) “Të ka lali shprit” tashmë nuk është kënga shqip më e klikuar e YouTube. Kënga e cila u publikua në janar të vitit 20
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO) Ata morën të gjithë vëmendjen e mediave gjatë skenës së dhuruar në tapetin e kuq të Kanës ku ai u ul në gjunjë duke i pr
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM) Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juv
Nuk e pagoi, punonjësi i shkatërron pronarit biznesin me fadromë (VIDEO) Një punmonjës i një kompanie ndërtimi u fut bashkë me fadromën brenda një marketi pas një debati me pronarin e tij. N
Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO) Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta. Real Madrid dominoi në
Njëmbëdhjetë zakonet që duhet t’i hiqni qafe, për t’u bërë të suksesshëm Ne të gjithë kemi zakonet tona të këqija, dhe kjo është diçka normale. Por disa prej tyre, mund të jenë arsyeja pse k
FIFA publikon listën për "FIFA Puskas Award 2017", do zhgënjeheni (VIDEO) FIFA ka publikuar listën për FIFA Puskas Award 2017. Çmim që jepet për golin më të mirë të vitit në futbollin botëror.
Armina e pranon: Një shtatëmbëdhjetë vjeçare me probleme Blogerja bukuroshja Armina Mevlani e cila është bërë tashmë një nga personazhet më të diskutuar, ka publikuar në rrjete
Kapet në Greqi “krimineli” shqiptari, ja për çfarë akuzohet Një 42 vjeçar shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ka rënë në prangat e policisë greke në Istieia Evia, Lamia, p
Njëmbëdhjetë zakonet që duhet t’i hiqni qafe, për t’u bërë të suksesshëm Ne të gjithë kemi zakonet tona të këqija, dhe kjo është diçka normale. Por disa prej tyre, mund të jenë arsyeja pse k
"Zjarri i ferrit" në Londër u shkaktua nga një frigorifer (FOTO & VIDEO) Një frigorifer i prishur dyshohet se është shkaktari i zjarrit të madh në një ndërtesë 27 katëshe, e cila u dogj e gjith
Këngëtari i "Gangam Style" rikthehet fuqishëm me dy këngë brenda një dite (VIDEO) Ju kujtohet kënga e famshme "Gangam style" e PSY e cila thyeu rrjetin me suksesin botëror, duke u klikuar mbi nje miliar
Pamje nga "ferri", kjo është videoja që po tmerron botën (VIDEO) Pamjet e një fëmijet që ikën i tmerruar nga shtëpia e shkatërruar prej avionëve rus në zonën e Hama-s në Siri janë duke
Rusët zbulojnë armën e tmerrshme që paralizoi luftanijen amerikane (FOTO & VIDEO) "Avionët rusë janë të pajisura me sisteme të avancuara elektronike që mund të neutralizojnë shumë lehtë anijet ushtarake
Pikat e dobëta të Kim Jong Un që janë në shënjestrën amerikane (FOTO & VIDEO) Tensioni vazhdon të jetë i lartë në gadishullin korean ndërkohë që aeroplanmbajtësja amerikane "USS Carl Vinson" ka arri