999 rezultate për

embalo

Manchester United udhëheq garën për talentin e Benficas, Umaro Embalo Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadrër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo "Djajtë e Kuq" mu
Benfica i ngre çmimin talentit të saj pas interesimit të Unidet dhe Barçës 18 milionë Euro. Kjo është shuma që Benfica kërkon për të lënë të lirë talentin Umaro Embalo. 16-vjeçari me performa