999 rezultate për

email-in

Kushner ka përdorur email-in privat për çështje zyrtare Dhëndri i Presidentit Donald Trump, Jared Kushner dhe njëkohësisht këshilltar i lartë i liderit të Uashingtonit, ka përd
Përdori email-in privat, bashkëshorti i Ivanka Trump rrezikon burgun Jared Kushner, bashkëshorti i Ivanka Trump dhe dhëndri i presidentit amerikan, Donald Trump, ka përdorur emalin privat p
Trump: Hillary Clinton duhet futur në burg Donald Trump vahzdon të habisë me deklaratat e tij kontraversale. Gjatë një mitingu në San Joze të Kalifornisë, Trump
Ndërhyjnë në email-in e saj, aktorja ngre akuza të forta (FOTO LAJM) Vijon ende me të njëjtën intesitet postimi i fotove nudo të yjeve të show-bizit në rrjetet sociale, e ndërsa personi i r