999 rezultate për

emĂr

Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Kurti reagon për herë të parë pas fitores Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke e cilësuar rezultatin e zgjedhjeve një n
Kjo Ă«shtĂ« komuna me pjesĂ«marrjen mĂ« tĂ« ulĂ«t tĂ« votuesve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve –KQZ ka publikuar tĂ« dhĂ«nĂ«t pĂ«r pjesĂ«marrjen e votuesve nĂ« zgjedhjet e 6 tetorit. Sipa
Hugo Lloris pëson dëmtim të tmerrshëm, detyrohet të marrë frymëmarrje artificiale (VIDEO) Hugo Lloris pëson një lëndim të tmerrshëm detyrohet të marrë frymëmarrje artificial. Portieri franzez ka pësur një lë
NjĂ« grua kosovare nĂ« ISIS, i ngritet aktakuzĂ« nĂ« PrishtinĂ« Prokuroria Speciale e RepublikĂ«s sĂ« KosovĂ«s, ka ngritur aktakuzĂ« nĂ« GjykatĂ«n Themelore tĂ« PrishtinĂ«s –Departamenti speci
Partner me KejvinĂ«n, gruaja e kaubojsit kishte njĂ« kĂ«shillĂ« para pjesĂ«marrjes (FOTO LAJM) DitĂ«n e djeshme startoi spektakli i kĂ«rcimit “Dance With Me”. Publiku u njoh me çiftet konkurruese dhe mes tyre Ă«shtĂ« Ke
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshmebrëmshme Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, n
Pak para nisjes, zbulohen emrat pjesĂ«marrĂ«s tĂ« festivalit “KĂ«nga Magjike” (FOTO LAJM) Edicioni i 21-tĂ« i “KĂ«ngĂ«s Magjike” do tĂ« mbahet mĂ« datĂ«n 22 tĂ« kĂ«tij muaji. KĂ«saj here, krah Ardit Gjebreas do tĂ« je
Kishte lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina, Nora Istrefi padit Robert Berishën Nora dorëzon kërkesën për divorc dhe ngreh padi për Robertin. Nora ka dorëzuar një padi në gjykatë për Robertin, duke
ShĂ«nohet viktima e parĂ« nga cigarja elektrike Departamenti i ShĂ«ndetit Publik nĂ« Illinois thotĂ« se njĂ« person vdiq pasi u shtrua nĂ« spital me ‘sĂ«mundje tĂ« rĂ«ndĂ« tĂ« fr
Si ta ulni nivelin e sheqerit në gjak përmes pirjes së çajit Sipas disa studimeve, pirja e çajit të zi mund të ndihmojë në uljen e nivelit të sheqerit në gjak. Hulumtimet e publi
Serbia braktis takimin e NATO-s, e pengon pjesëmarrja e Kosovës Shefi i Përfaqësisë Ushtarake në Misionin e Serbisë pranë NATO-s, gjeneral brigade Predrag Bandiq ka protestuar ashpër d
Protesta e 8 korrikut, Salianji: Dimë vetëm që pjesëmarrja do jetë e madhështore sh-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ishte i futar në studion e lajmeve të Fax News ku deklaroi se nëse kër
PD: Këto janë bashkitë ku pjesëmarrja në zgjedhje u falsifikua deri në 41% (FOTO LAJM) Sekretari për CCështjet Zgjedhore në PD Ivi Kaso, ditën e sotme ka publikuar shifrat ku sipas tij duket hapur manipulimi
Putin nënshkruan ligjin që pezullon pjesëmarrjen në Traktatin bërthamor Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e nënshkroi ligjin që pezullon pjesëmarrjen e këtij vendi në Traktatin e Forcave Bë
Gazetari i Al Jazeera për pjesmarrjen e ulët në votime: Lajm i keq për Ramën Mediat e huaja e raportojnë pjesëmarrjen e ulët të votuesve në zgjedhjet e sotme, si një lajm të keq për qeverinë. Pa
REKORD/ Të burgosurit pjesëmarrje masive në votime, Kukës 100% Drejtoria e Burgjeve raporton se gjatë votimeve në ambientet e vuajtjes së dënimit nuk është shënuar asnjë incident.
Mbyllet procesi zgjedhor, bĂ«het e ditur pjesĂ«marrja ËshtĂ« drejt mbylljes procesi zgjedhor thuajse nĂ« tĂ« gjitha bashkitĂ« e vendit. Sipas informacioneve nga terreni tashmĂ«
Pjesëmarrje e ulët në votime, deri në orën 15:00 kanë votuar vetëm 15.5 % Drilona Hoxha, zëdhënëse e KQZ: Përsa i përket ecurisë siç keni raportuar edhe ju, procesi ka vijuar normalisht. 15.5% p
"Bomba" në Durrës: Pjesëmarrje minimale në votime, dalin shifrat Qëndrat e votimit në Durrës janë thuajse bosh. Kështu u shpreh në një deklaratë për shtyp kreui PD-së së Durrësit Ferdin