999 rezultate për

elvisit

"Luftën" mes Shqipes dhe Elvisit të "Përputhen" e deklarojmë të hapur (FOTO LAJM) Mes ish-konkurrentes së "Përputhen", Shqipes dhe një prej djemve aktual në program, Elvisit kanë nisur thumbat e kunjat
Elvisi nxjerr papritur emrat: Dy vajzat e "Përputhen" që nuk i duroj dot (FOTO LAJM) Punata e radhës e emisionit “Për’puthen” në “Top Channel” kishte takimin e Elvisit, i njohur nga të gjithë si Loco, me A
"Je në një listë të grisur", trazohet situata mes Melisës dhe Elvisit Puntatën e sotme në “Për’Puthen” u transmetua takimi mes Ana Kaurit dhe Fatjonit. Për të komentuar takimin, një mendim i
Djali humbi jetën pasi i ra vinçi, nëna e Elvisit e kishte parandjerë ngjarjen? Në godinën ku një ditë më parë humbi jetën 25 vjecari Elvis Jozifi , janë pezulluar punimet. Ditën e sotme janë arrestua
Motra e Elvis Pistës: A do vijë dita kur Policia do te arrestojë vrasësit e Elvisit? Motra e Elvis Pistës, Beatrisa Pista, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kerkon te dije se, a do te vije kur
Nisin nderimet për Elvis Pistën (FOTO LAJM) Sapo ka filluar mbledhja komemorative kushtuar deputetit të PDK-së, Elvis Pista, që gjeti vdekjen gjatë mesnatës. Fam