999 rezultate për

elvana

Kush është Besa dhe kush Elvana, këngëtaret habisin me ngjashërinë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke p
Elvana Gjata nga shtëpia: Do të më vinte keq nëse dikush infektohet prej meje (VIDEO) Këngëtarja Elvana Gjata ka vendosur gjithashtu që të izolohet në shtëpi e të mos dalë jashtë në ditët e ardhshme për shk
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Po performonte në skenë, fansi i rrezikon jetën Elvana Gjatës (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Elvana Gjata ka performuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, ku ka ngritur në këmbë publikun me këngët e zërin e
Elvana Gjata feston ditëlindjen, mësoni sa vjeç bën këngëtarja dhe urimin e veçantë për veten (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj, Elvana Gj
Merr fund shoqëria e Ermalit dhe Elvanës? Çfarë po ndodh me miqësinë që të gjithë e kishin zili (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi shfaqi këtë javë premierën e filmit të tij më të ri, ‘I love Tropoja’, ku mes shumë të ftuarve VIP ra në sy
"Mirë ta bënë që të vunë dysh", Ermali i merr "hak" Elvanës se nuk i shkoi në premierë Në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të dytë të Ermal Mamaqit, "I love Tropoja". Në këtë event janë mbl
Inis Neziri do të përfaqësojë San Marinon në Eurovizion? Flet këngëtarja (FOTO LAJM) Prej ditësh në media thuhej se Elvana Gjata do të merrte pjesë në “Eurovizion” për të përfaqësuar shtetin e vogël të San
Nuk është Elvana, por një shqiptare tjetër do të përfaqësojë San Marinon në Eurovision (FOTO LAJM) Ditën e djeshme bëri namin në media e rrjete sociale lajmi se Elvana Gjata do përfaqësojë San Marinon në Eurovision. Laj
Elvana Gjata përfaqëson San Marinon në "Eurovizion"? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Një hipotezë mjaft interesante është ngritur nga fansat e Elvana Gjatës, të cilët thonë se këngëtarja do të përfaqësojë
Elvana Gjata nuk pranon humbjen, do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovision? (FOTO LAJM) Elvana Gjata nuk mundi të rrëmbejë çmimin e parë në Festivalin e Këngës, duke ju hequr kështu mundësia për të përfaqësua
Elvana apo Enca? Ermali zbulon kush është paguar më shumë në filmat e tij (VIDEO) Elvana Gjata dhe Enca, janë dy këngëtaret që Ermal Mamaqi ka zgjedhur për filmat e tij. Në filmin “Dy gisht mjaltë”,
Elvana apo Enca? Mamaqi zbulon cilën është paguar më shumë nga artistet Producenti Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në puntatën e “Shiko Kush LUAN”. Gjatë emisionit nuk mund të anashkalohej leh
Paskuintat e Festivalit: Arilena dhe Elvana me dhoma private, këngëtarët e tjerë si turmë në korridor I zhgënjyer nga Festivali i Këngës në RTSH duket se ka mbetur edhe këngëtari i njohur Gena, i cili preku finale më këngë
Kënga e saj me miliona shikime u fshi nga kanali i RTSH, reagon Elvana (FOTO LAJM) Pak ditë më parë të gjitha këngët e "Festivalit të Këngës" u fshinë papritur nga Youtube. Asnjëra prej këngëve konkurres
Twerk në skenë dhe shumë energji, mos Elvana Gjata po "hakmerret"? (VIDEO) Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja
"Mua më refuzuan në Festival", tekstshkruesja ka dy fjalë për "Me tana" të Elvanës (FOTO LAJM) Tekstshkruesja Elona Caslli i eshte bashkuar reagimevet e shumta qe kane ardhur pas perfundimit te Festivalit te Kenges
Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike dhe të gjithë mendojnë kështu! (FOTO LAJM) Elvana, Kida dhe Ledri ndodhen këto ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë marrë pjesë në disa koncerte me rast
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
Stresi i del publikisht në mbrojtje Elvanës: Shijoni pensionin! (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh, festivali i RTSH u kthye në vëmëndjen e të gjithëve. Me rikthimin e vëmëndjes, janë rikthyer ashp