999 rezultate për

elvana

Këtë nuk e prisnit, Elvana Gjata zbulon ç'do ishte bërë po të mos ishte këngëtare (FOTO LAJM) Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në "Wake up". Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për
E motra feston ditëlindjen, Elvana Gjata e uron me fotot e rralla (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me të motrën, Migenën. Kjo e fundit feston ditëlindjen ndërsa
Elvana merr lule nga njeriu i rëndësishëm në jetë, publikon fotot (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata ditën e sotme ka treguar se po kalon d
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
I dha fund fejesës me biznesmenin, si u rikthye fuqishëm Elvana Gjata Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë shumë të distanc
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
Në det dhe në super formë! Elvana Gjata bëhet e gjallë e surprizon fansat (FOTO LAJM) Elvana Gjata është bërë e gjallë. Dhe pse pa prurje të reja në muzikë, Elvana ka mahnitur fansat e saj me setin e fu
Po vjen era hit! Zbulohet dueti ndërkombëtar i Elvana Gjatës (FOTO LAJM) “Sa herë që Elvana “humb”, ka një gjë të madhe për të prezantuar”. Kështu u shpreh Valdrin Sahiti kohë më parë për m
Elvana Gjata na tregoi më në fund se ku ndodhet! (VIDEO) Elvana Gjata na ka munguar të gjithëve këtë verë. Përtej faktit që nuk ka qenë aktive në muzikë, ajo u shkëput për dy mu
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet me fjalë zemre për mikun e saj (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Elvana Gjata numëron një sërë këngësh që janë kthyer menj
I kishte inat operacionet dhe playbackun, por sot Elvana i ka bërë të dyja (VIDEO) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Po Elvana nga ka humbur?! Zbulohet se çfarë fshihet pas zhdukjes së këngëtares Elvana Gjata është “zhdukur” sërish nga rrjetet sociale, teksa vihet re edhe mungesa e saj në tregun muzikor këtë verë,
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
Rishfaqet Elvana Gjata, dyshimet mbi jetën private dhe projekti që mbeti pezull (FOTO LAJM) Pas një periudhe mungese në jetën publike dhe rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer pas “zhdukjes mist
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet në rrjet dhe ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Prej kohwsh Instagramit i kishte munguar njw ndwr kwgwtaret mw tw dashura tw publikur shqiptar, Elvana Gjata. Elvana
"Më mbështet Arilena", Tan Brama tregon arsyen pse i ka bërë bllok Elvana Gjatës (VIDEO) I ftuar në “Glamour Zone”, koreografi Tan Brama ka treguar arsyen përse i ka bërë bllok Elvana Gjatës . Një vit më
Në një bashkëpunim me Elvana Gjatën? Ylli Limani përgjigjet kështu (VIDEO) Ylli Limani ka qenë së fundmi në një lidhje direkte në emisionin “Rreze dielli” ku ka treguar se si ka kaluar kjo periud