999 rezultate për

elvana

Shoqja e ngushtë e Elvana Gjatës flet për herë të parë pas masakrës në ish-Bllok Ato janë të dyja të njohura, të bukura e të suksesshme. Por për të mos mjaftuar vetëm kaq moderatorja Jonida Vokshi d
Publikoi klipin e ri, por Elvana vazhdon me heshtje varri (VIDEO) Zakonisht këngëtarët janë të parët që reklamojnë klipet e tyre. Kështu edhe ndjekësit orientohen më lehtë dhe shtonhe
Nxorri këngën nga arratia, komentuesit "kryqëzojnë" Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja në Bllok që tronditi kryeqytetin. Nga të shtënat me armë mbeti një person i vrarë
Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërs
A po fshihet Elvana Gjata në këtë shtet? Motra e saj bën lëvizjen e papritur Këngëtarja Elvana Gjata ka qënë "kryefjala" e mediave në vend pas vrasjes në Bllok që tronditi Tiranën. Thuhet se sh
Elvana Gjata vijon në kërkim, motra e saj kthehet në Tiranë për ngjarjen e rëndësishme Këngëtarja Elvana Gjata pas ngjarjes në Bllok që tronditi Tiranën, është shpallur në kërkim nga policia shqiptare. N
"Turp të keni, u bëtë ju të gjykoni gratë e botës" Inida Gjata, e njohur me emrin e artit “Zhaku”, ka reaguar pas përfshirjes së emrit të Elvana Gjatës, në përplasjen me a
Si tentoi Elvana Gjata të largonte të dashurin nga lokali në Bllok Detaje të reja po zabrdhen nga vrasja që tronditi Tiranën, mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e Bllokut. Pas një sherri t
E bënë "mish për top", kush janë kolegët që mbrojtën Elvana Gjatën Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim për sherrin e bujshëm që ndodhi në ish-Bllok me 4 tetor në një prej lok
Shteti në "këmbë" për të gjetur Elvanën, gazetari tregon ku ndodhet këngëtarja Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim për sherrin e bujshëm që ndodhi në ish-Bllok me 4 tetor në një prej lok
Elvana Gjata shpallet në kërkim nga policia Këngëtarja Elvana Gjata është shpallur në kërkim policor. Lajmi bëhet i ditur nga mediat, sipas të cilave këngëtarja
"Tahiri iku në Gjermani me të dashurin e Elvana Gjatës, vrasje në Bllok për pazare droge" Kryedemokrati Lulzim Basha në një bisedim me gazetarët thotë se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka lidhje të hers
Hiena të rrjeteve sociale! Reagon ashpër këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ngjarjes së ndodhur në lokalin në Ish Bllok të premten e shkuar, këngëtarja Elvana Gjata ka qenë më shumë se kurrë n
"Nuk vuaj për ku*va që të vritem për to", Vis Martinaj mohon se shkaku i sherrit ishte Elvana Gjata Pas plagosjes në lokalin në zonën e ish bllokut, Ervis Martinaj ka mohuar se ishte planifikuar një përplasje apo një she
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin
Masakra në ish-Bllok, Elvana Gjata largohet nga Shqipëria Elvana Gjata është përfolur si shkak i sherrit të madh në ish-Bllok ku pati një viktimë dhe dy të plagosur. Këngëtarj
A ndodhej Elvana në lokal kur ndodhi vrasja? Dalin detaje të reja Elvana Gjata është përfolur së tepërmi këto dy ditë si shkaku i sherrit në Tiranë. I dashuri i saj Ervin Mata u shpal
Nuk ishte shkak Elvana Gjata, zbulohet e vërteta e masakrës në Bllok Të gjitha dëshmitë e deritanishme e lidhin konfliktin e përgjakshëm në zemër të ish bllokut me ngacmimin e bërë ndaj kën
Nuk guxoi t'ja përmendte emrin dy vjet emrin të dashurit, si e parashikoi Elvana Gjata fatkeqësinë Rreth 8 muaj më parë, në një intervistë ekskluzive në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar publikisht se është në
Gazetari jep detaje të pazbuluara nga masakra, çfarë bëri Elvana Gjata Atentati në zonënë e "Bllokut" që troniditi kryeqytetin, ende nuk është zbardhur plotësisht. Së fundmi detaje të rej