999 rezultate për

elton

EMRI/ Vrau pronarin, kush është i riu nga Durrësi që u ekstradua në Angli Një 24-vjeçar shqiptar i dënuar për vrasjen e pronarit të tij britanik është arrestuar në Shqipëri dhe më pas është ekst
Vazhdojnë polemikat për Festivalin, Elton Deda bën akuzën e fortë: Muzika ishte playback Ka kaluar pak kohë nga Festivali i RTSH-së, megjithatë polemikat vazhdojnë ende. Pas zhurmës së madhe që u bë për fes
Krimet e Rënda japin vendimin për të arrestuarit e grabitjes në Rinas Për grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit, më 6 prill u vunë në pranga 6 persona. Për këta të fundit, G
Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i
Nga eliminimi i Elton Çiços te "Xhisiela", ngjarjet e bujshme ku është përfshirë "i forti i Sukthit" Redjan Rraja Redjan Rraja është shtetasi i arrestuar si i dyshuar për përfshirje në atentatin e Shkozetit, ngjarje e ndodhur më 1 nën
Zbulohen sekretet e errëta të Eminem, si desh vdiq nga mbidoza Të vërteta të tjera kanë dalë në dritë nga jeta e Eminem. Reperi i famshëm gati vdiq nga mbidoza para se të ndihmohej
Gjuzi i kërkon falje Elton Ilirjanit: Burgun, gjykatën dhe gratë i kam frikë Deputeti Kujtim Gjuzi është tërhequr nga deklarat e tij të bëra në një emision televiziv pak ditë më parë dhe i ka kërku
Elton Deda flet hapur: Unë të dua, ti s’më do, muzika është bërë çorap! (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen e sotme në “Këndo këngën time”, kantautori Elton Deda u shpreh mjaft i zhgënjyer nga muzika shqiptare.
"Ta varin kuksianët", Kujtim Gjuzi sherr me Elton Ilirjanin në rrjet (FOTO LAJM) Biznesmeni gay, Elton Ilirjani duket nuk do i ndahet deputetit të Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi. Nëse ditë më parë
"Biondja që nuk dinte", Elton Ilirjani tall publikisht deputeten e opozitës (FOTO LAJM) Biznesmeni i suksesshëm shqiptar, i cili e ka pranuar hapur që është gay, është gjatë gjithë kohës i gatshëm të tall, ir
"Ju ka q*** në by**", shfrenohet Elton Ilirjani me ata që i përmendin Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale ka rrëmbyer sërish vëmendjen e mediav
I zhytur kokë e këmbë në borxhe, pamjet e arrestimit të Elton Radovanit (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka mërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjer
Arrestohet në Paraguaj djali i ish-Prefektit: U përfshinë në skemë gjigante fajdesh në Shkodër (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka arrestuar pak ditë më parë Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjerin Radovani.
Elton Ilirjani për burrat shqiptar "Jam shumë pjeshkë për dhëmbët e tyre" (FOTO LAJM) Biznesmeni Elton Ilirjani është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në vendin tonë pas deklaratës së tij publ
Elton John e quan publikisht Michael Jackson "të sëmurë mendërisht" Elton John thotë se në vitet e fundit të jetës, Michael Jackson të jepte përshtypjen se ishte i sëmurë mendërisht – që e
Biznesmeni gay kapet sërish me Gjuzin: Zemër nuk ta dredh më (VIDEO) Elton Ilirjani nuk ndalet së ‘ngacmuari’, deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzin. Në një postim të fundit në Facebo
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt
Hidhet nga kati i 7 babai i dy fëmijëve: Gruaja u përpoq ta mbante Një 40-vjeçar është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në qytetin e Beratit. Mesohte se shtatasi Elton Riko është he
Nuk të them gej se gej është Elton John..! Noizy nuk përmbahet ndaj Olti Currit (FOTO LAJM) Një debat virtual ka nisur së fundmi mes reperit, Noizy dhe Olti Currit. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi O
Elton Arbana thotë se e ka ndërgjegjen e pastër pas përgjimeve të "Blid" Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Shijakut, ka reaguar lidhur me përgjimet e "Bild". Ai shprehet se e ka ndë