999 rezultate për

elsi

Ha shpesh ëmbëlsira në darkë? Bëhu gati për të mësuar një lajm të keq Kur ka qenë hera e fundit që ke ngrënë ëmbëlsirë pas darkës? Ka qenë në shtëpi apo jashtë? Sipas një studimi të fundi
Sarri flet për shkarkimin nga Juventusi: A ka një pilot frikë nga shpejtësia? Maurio Sarri duket se është i ndërgjegjshëm që ndeshja e nesërme e Juventusit ndaj Lacios do të jetë përcaktuese për fat
Nisni pushimet! Këtë fund korriku temperaturat do të shkojnë në 40 gradë Nëse ende nuk keni nisur pushimet, jeni në kohë pasi moti premton shumë këtë fund korriku. Java e ardhshme do të këtë
BDI bën deklaratën e fortë: Jemi çelsi absolut për formimin e qeverisë së re Në Maqedoninë e Veriut janë mbyllur numërimet në shumicën e qendrave të votimit. Deri më tani, LSDM e Zoran Zaev kryeson
Ëmbëlsirë për verë, tortë akulli me banane dhe çokollatë NGREDIENTËT 500 ml ajkë e ëmbël 250 ml qumësht i kondensuar Biskota Banane UDHËZIMET 1 Përziejmë ajkën e ëmbë
Keni planifikuar pushime këtë fundjavë? Si do të mbajë moti Pavarësisht pandemisë, një pjesë e mirë e shqiptarëve zgjedhin bregdetin gjatë fundjavave për të hequr lodhjen e ditëve
Nesër mot i nxehtë, pasnesër rikthehet shiu dhe rrufetë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër do të jetë mot i nxehtë
Fitoi titullin kampion me Liverpoolin, Klopp zbulon çelsin e suksesit Jurgen Klopp i ktheu skuadrës së Liverpool titullin kampion në Premier League pas 30 vjetësh. Trajneri gjerman në fillim
Perfekte për verën, ëmbëlsira e ftohtë që përgatitet për 5 minuta Me këto temperatura, asgjë nuk shijon përveçse një ëmbëlsirë e ftohtë, e ngrirë e mbushur me gjëra të mira. Nuk e dimë ç
Jo vetëm alkooli, edhe kjo ëmbëlsirë mund t’ju nxjerrë pozitiv në timon Nuk është e thënë që të keni konsumuar vetëm alkool që testi t’ju dalë mbi normën e lejuar. Një studim i ri ka tregu
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti në vazhdim në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve në vijim në Kosovë do të mbajë mot i vranët d
Harrojeni plazhin! Si pritet të jetë moti gjatë qershorit Edhe pse po prisnit hapjen e plazheve pas mbylljes nga koronavirusi, duket se në gjysmën e parë të muajit qershor qyteta
Haradinaj u shpërndanë ëmbëlsira policëve sh-kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj mëngjesin e sotëm ka zgjedhur që ta ndajë me Po
Vera vjen përvëluese, në Greqi temperaturat do të shkojnë mbi 40 gradë Celsius Vera po vjen, dhe këtë herë më me "vrull" se zakonisht. Këtë e dëshmon rritja ekstreme e temperaturave edhe në Shqip
Pija me të cilën dobësohet Melania Trump: Zvogëlon apetitin, dëshirën për ëmbëlsira dhe përshpejton humbjen e peshës Melania ka zbuluar një truk të vogël, me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset pë
Zbulo nëse përputhet ëmbëlsira jote e preferuar me atë që të thotë horoskopi Të gjithë kemi neps herë pas here për ëmbëlsira dhe të gjithë kemi një të preferuar. Zbuloni nëse juaja lidhet me atë që
Vranësira dhe diell, parashikimi i motit për sot Edhe këto ditë do të ketë mot i vranët dhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se java do t
Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira? Si ta përballoni situatën Izolimi na ka larguar nga ëmbëlsirat që mund t’i konsumonim çdo ditë. E keni të vështirë pa to? Nëse më parë flinit p
Duhen vetëm 3 përbërës, Disneyland publikon recetën e embëlsirës së famshme Dole Whip është një nga ëmbëlsirat më të famshme në parqet e Disneyland, të cilët janë mbyllur për shkak të pandemisë së
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti në dy ditët në vijim Instituti Hidormeteorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se dy ditët në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot me temper