999 rezultate për

elseid

Elseid Hysaj shijon diellin nga "Lamborghini" (VIDEO) Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësish
Roma do Hysajn Elseid Hysaj mund të jetë lojtari i radhës që i bashkohet Romës. Sipas Calciomercato, Roma janë gati të lëvizin për E
Agjenti i Hysajt tregon muajin kur do vendoset e ardhmja e mbrojtësit Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit Elseid Hysaj, duke folur para mikrofonave të Radio CRC, shpjeg
Mbërrin oferta zyrtare për Elseid Hysaj nga Rusia Ofertë ruse për Elseid Hysajn. Sipas asaj që zbulon Gianluca Di Marzio, madje edhe me shifra, Spartaku i Moskës ka bërë
Duka flet për mediat italiane, zbulon të ardhmen e kapitenit Elseid Hysaj Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka zbuluar të ardhmen e kapitenit të Kombëtares, Elseid Hysa
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
Roma kërkon me ngulm Elseid Hysajn, tratativat vazhdojnë me agjentin e tij Roma është në kërkim të një mbrojtësi krahu pas largimit të Florenzit. Elseid Hysaj prej kohësh është në listën e skuadr
Elseid Hysaj pranë akordit me Romën Elseid Hysaj mund të ndërrojë skuadër por mund të mbetet në Serie A. E ardhmja e kapitenit të kombëtares shqiptare mund
E ardhmja e Elseid Hysajt vendoset përsëri në pikëpyetje Situata e Elseid Hysajt te Napoli mbetet ende e paqartë. Momenti i vështirë që po kalonte me Ancelottin duket sikur u pë
Futboll me letër higjenike, Elseid Hysaj driblon me bashkëshorten (VIDEO) Mbrojtësi shqiptar i Napolit, Elseid Hysaj, ka postuar një video në rrjetet sociale me partneren e tij. Shkodrani ku
Napoli merr vendim mbi të ardhmen e Elseid Hysaj Pas një periudhe të zymtë, Elsi Hysaj ëstë kthyer përsëri në një lojtar të rëndësishëm për Napolin me Gattuson në stol.
Napoli jep lajmin e keq, Elseid Hysaj ka ndrydhur gjurin Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj, duket se ka pësuar një dëmtim serioz në takimin e sotëm Napoli-Kal
Zbulohet e ardhmja e Elseid Hysajt, flet menaxheri Mario Giuffredi, menaxheri i Elseid Hysaj nuk e sheh Elsin te Napoli edhe pwr njw kohw tw gjatw edhe pse kohwt e fundit
Elseid Hysajt i rikthehet buzëqeshja te Napoli Pas një periudhë të vështirë, Elseid Hysaj duket se është rinuar. Besimi i treguar nga trajneri Gattuso, duket se e kanë
Napoli ka këtë plan për Elseid Hysajn Napoli nuk ka ndërmend të lejojë largimin e Elseid Hysajt në janar, edhe pse vetë mbrojtësi shqiptar dhe menaxheri i tij
Napoli nuk i rinovon kontratën Hysajt Elseid Hysaj nuk do të rinovojë me Napolin dhe mundësia e largimit tashmë bëhet edhe më e madhe. “Corriere del Mezzog
Kapiteni i Kombëtares feston Krishtlindjet në Finlandë (FOTO LAJM) Në Serie A kanë nisur pushimet e festave të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, teksa lojtarët e klubeve italiane janë shpërn
Ndryshimet në stolin e Napolit mbajnë pezull Hysajn Ndryshimet në pankinën e Napolit po mbajnë pezull edhe të ardhmen e mbrojtësit Elseid Hysaj. Futbollisti i kombëtares
"Hysaj nuk lëviz", Napoli bllokon shitjen e shqiptarit (FOTO LAJM) Elseid Hysaj nuk lëviz. Sipas raportimeve të sotme të “Il Corriere dello Sport”, Napoli ka bllokuar shitjen e mbrojtësit
Tottenham nuk i ndahet Hysajt Tottenham vë sërish në radarët e tij Elseid Hysajn. Lajmi bëhet i ditur nga tabloidi britanik "Daily Star". Dëmtimi i