999 rezultate për

elkann

"Interi nuk di të humbasë, edhe pse duhet të ishte mësuar tashmë" Juve-Inter mesa duket nuk ka ndërmend të përfundojë kurrë. Pas polemikave në fushë dhe me video nëpër rrjetet sociale, d
Elkann: Tevez, një thesar Tifozët bardhezinj i kanë rezervuar një pritje madhështore sulmuesit argjentinas Carlitos Tevez. Mes tifozëve entuziast