999 rezultate për

elizabeth

16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutiérrez drejt ndarjes (FOTO LAJM) William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanj
Takohet me May, Trump: Pakt tregtie SHBA-Britani, pas daljes nga BE Presidenti amerikan, Donald Trump tha se beson se Britania mund të ketë një marrëveshje thelbësore tregtie me Shtetet e
Mbretëresha Elizabeth feston 93 vjetorin e lindjes Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93 vjet
Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Mbretëresha Elizabeth e mësoi lajmin e lindjes mbretërore e hipur mbi kalë Ndërsa kombi priste me padurim lajmin e lindjes mbretërore këtë mëngjes, Mbretëresha e gjeti veten duke hipur në kalë në
Mbretëresha Elizabeth II feston sot 92-vjetorin Mbretëresha Elizabeth II feston sot 92-vjetorin. Në nder të saj është organizuar një koncert i madh që mbledh yjet e muz
Mbretëresha Elizabeth do që djali i saj të bëhet lider i Komonuelthit Mbretëresha britanike Elizabeth II u bëri thirrje udhëheqësve të Komonuelthit Britanik të emërojnë djalin e saj, Princin
Libri dedikuar jetës së saj, revolton mbretëreshën Elizabeth Detaje jo shumë pikante, por disa aluzione ishin të mjaftueshme për ta bërë Madhërinë të humbasë durimin e saj. Po flasi
Mbretëresha Elizabeth II uron Presidentin Thaçi për dhjetëvjetorin e pavarësisë së Kosovës Madhëria e Saj, Mbretëresha Elizabeth II, në dhjetëvjetorin e pavarësisë së Kosovës, i ka dërguar një telegram urimi Pre
15 gjëra që nuk duhet të bëni para Mbretëreshës Elizabeth Takimi me Madhërinënë e Saj mund të jetë një rast i papërsëritshëm, por nëse nuk dëshiron të përballosh rrezikun e gabim
Kush është aktorja 52- vjeçare që po “çmend” Instagramin (FOTO LAJM) Elizabeth Hurley ka arritur numrin e 100,000 ndjekësve në Instagram. Ylli i Royals festoi popullaritetin e saj, duke
E rrallë, dalin foto nga rinia e Mbretëreshë Elizabetës (FOTO LAJM) Sot Mbretëresha Elizabeth i ka kaluar të 90-tat dhe konsiderohet si një nga gratë më fisnike në botë. Në jemi mësuar
Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II uron Ilir Metën Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II ka uruar me anë të një telegrafi Presidentin e ri të Shqipërisë, Ilir Metën. Në m
Nuk do ta besoni çfarë ngjyre manikyri përdor mbretëresha e Anglisë (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth ka dëshmuar prej vitesh se ajo ka shije shumë të veçanta, pasi zotëron më shumë se 200 versione t
Komunikimi “sekret” me çantë i Mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Sovranja e Britanisë, përdor lëvizjet e çantave “Launer” për t’i dhënë sinjale të qarta stafit dhe shoqëruesve. Çanta
A po përgatitet Britania për vdekjen e mbretëreshës Elizabeth? Ndërkohë që mediet botërore kanë raportuar disa herë për gjendjen shëndetësore të mbretëreshës së Britanisë Elizabeth, n
Pse nuk donte vogëlushi t’i dhuronte lule mbretëreshës britanike? (VIDEO) Një vogëlush dyvjeçar kishte një detyrë shumë të thjeshtë, që mbretëreshës britanike Elizabeth II t’ia dhuronte një tufë
Mbretëresha Elizabeth ll thyen rekordin, shënon plot 65 vite në fron (FOTO LAJM) Elizabeth II është bërë njeriu i parë që mban postin e mbretit të Britanisë së Madhe që numëron plot 65 vite në fron.
A ka vdekur Mbretëresha Elizabeth II? (FOTO LAJM) Mbrëmjen e ndërrimit të viteve, "BBC" njoftoi se Mbretëresha Elizabeth II ishte ndarë nga jeta. "Rrethanat nuk dihen
Mbretëresha Elizabeth në gjendje të rëndë shëndetësore Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë se Madhe ka anuluar planet e saj për Krishtlindje, për shkak të një ftohje të rënd