999 rezultate për

elitare

De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c
Mbappe nuk ndal, fiton një tjetër trofe personal (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është padyshim një talentët më premtues në botën e futbollit. Faqa angleze "Goal", ka ndarë disa çmime
Shënon golin e parë si profesionist vetëm 14 vjeç, e gjithë bota i ka sytë tek ky futbollist (VIDEO) Imagjinojeni ta shënoni golin e parë profesional në ndeshjen më të madhe në ligën elitare në vendin tuaj. Tani, imag
Prostituta elitare serbe nxjerr sekretet: VIP-at që vinin tek unë Njëra nga vajzat e cila është burgosur shkaku i prostitucionit elitar, në dhjetor të vitit të kaluar, në polici dhe para
Këto janë datat kur do të mbyllet merkatoja për ligat elitare të Evropës (FOTO LAJM) Kjo merkato verore është futur në një fazë ku të gjitha klubet janë duke shpejtuar për të mbyllur marrëveshjet me lojtar
Njësia Speciale grumbullohet në Mitrovicë Që nga ora 05:50 e mëngjesit të sotëm njësitet elitare të Policisë së Kosovës kanë filluar të grumbullohen në bazën “Bel
Milan dhe Liverpool përplasen në merkato për Ruben Neves Ruben Neves falë paraqitjeve të mira ka përfunduar në radarët e Milanit dhe Liverpoolit. Sipas medieve britanike, dy
Mediat angleze e bëjnë të kryer, Allegri zëvendëson Wengerin Sipas gazetës angleze, The Sun, Massimiliano Allegri ka vizion të qartë për të udhëhequr një skuadër të Premier Leagues.
Njihuni me njësitë elitare të snajperisteve që ruajnë Kim Jong-un (FOTO LAJM) Koreja e Veriut ka një milion ushtarë aktivë, dhe për këtë fakt zë vendin e katërt në botë sa i përket numrit të ushtarë
Përfaqësimi i shqiptarëve në njësitet elitare, i papërfillshëm Në njësitë speciale të Armatës “ Ujqit” nuk ka akoma asnjë shqiptar, por ministrja e mbrojtjes Radmilla Sheqeriska thotë
Mancini: Milan dhe Inter po i drejtohen klubeve elitare Trajneri i Zenitit, Roberto Mancini, pret qe dy klubet milaneze të kualifikohen për Ligën e Kampionëve. Milani dhe Inter
Ze Maria zbulon mënyrën si do të rikthehen me ekipet elitare Kategoria Superiore ngriti “siparin” vetëm dje. Mungesa e madhe ishte pikërisht Tirana, e cila për të parën herë në 97 v
Ja ndeshjet që s'duhet t'i humbisni gjatë fundjavës (FOTO LAJM) Disa nga kampionatet më të njohura në Europë gjatë mesjavës kanë luajtur ndeshje të tjera, teksa kalendari duket shumë i
Gjyqtarët të "krimbur" në lekë, familjarët e tyre në poste drejtuese Nëse mendoni se vetëm politikanët kanë rroga të majme, gaboheni. Gjyqtarët janë një pjesë tjetër elitare të cilët paguhe
Eli Fara: Artistët elitarë paguhen më mirë në Shqipëri se në SHBA (FOTO LAJM) Këngëtarja Eli Fara e cila shquhet për 'rininë e saj', është rrëfyer se ajo asnjëherë nuk ka kryer ndërhyrje kirurgjikal
Luiza Gega: Shteti indiferent, do iki nga Shqipëria Luiza Gega, atletja e Kombëtares shqiptare në 1500m, bëri histori me kualifikimin në finalen e Botërorit të sallave të m