999 rezultate për

elita

Moderne dhe me shumë shije, Elita Rudi hap dyert e shtëpisë (FOTO LAJM) Shumë VIP-a e kanë nisur që tani zbukurimin e shtëpisë për Krishtlindje dhe Elita Rudi është një ndër to. Moderatorja bu
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
"Kur po lind", Elita Rudi preket nga fjalët e komentuesve Siç tashmë dihet, çifti shumë i dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen së shpejti prindër për herë për he
Në pritje të ëmbël, Elita Rudi tregon rezultatin e testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur, Elita Rudi ka bërë së fundmi testin për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të
Elita ndan foton kur mbante shtatzëninë të fshehtë me mbishkrimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, ka hapur arkivat për të kujtuar jo vetëm verën 2020 të cilën e shijoi
Gjirokastra pa futboll elitar! Shkrihet Luftëtari Fund aspak bukur për një skuadër me histori në futbollin shqiptar dhe që në 5 sezonet e fundit la shenjë në Superiore, t
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
"Të gruaja ime jo", Gjiko i ndalon publikisht Elitës të ftojë këtë personazh (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit. Moderatorja p
Foto nga 10 vite më parë, sa ka ndryshuar Elita Rudi? (FOTO LAJM) Dita e sotme e ka bërë Elita Rudin nostalgjike, duke i sjellë në mendje disa nga kujtimet më të hershme. Moderatorja
Shpenzimet e "frikshme" të Elita Rudit, sa i kushton moderatores një bluze (FOTO LAJM) Elita Rudi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme në
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Woww! Elita flet për njohjen me Gjikon: Takimi i parë zgjati 8 orë! Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur fa
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO) Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një vide
Gjiko i "nxjerr sekretin" Elitës, zbulon barkun e rrumbullakosur dhe nepsin e saj (VIDEO) Vetëm prej pak ditësh media po "zien" për lajmin se Elita është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk kemi asnjë konf
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
Të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur, Eltia pozon me bikini pas lajmeve për shtatzaninë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në media qarkulloi një lajm sipas së cilit Gjiko dhe Elita do bëhen prindër për herë të parë. Megji