999 rezultate për

elisa

Elisa Scheffler, tifozja e Milanit që po tërbon fansat (FOTO LAJM) Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ib
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
E konfirmoi, Elisa Spiropali sërish shtatzënë dhe shumë pak muaj larg lindjes (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta, u dyshua për një
Video e babi Besit ku luan si fëmij me Ajkën është "ëmbëlisa" e ditës (VIDEO) Një vit më parë, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për h
Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak për këto al
Elisa De Panicis, modelja super seksi që bën tifo për Milanin (FOTO LAJM) Modelja Elisa De Panicis Agnelli njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbësh
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Elisa me "zjarr" ndaj "bombave" të BILD: Nuk na helmon dot Saliu Elisa Spiropali, nuk është përmbajtur në lidhje me përgjimet e publikuara nga Bild për dosjen 184 duke shpërthyer në aku
Elisa thotë se Erioni ishte mirë e bukur në Tiranë, por po sakrifikon në Ersekë që t'i nxjerrë në dritë Ministrja për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali tha gjatë prezantimit të aktorit të "Portokallisë" Erion Isai
Elisa: Progres-raporti tregon punën e vërtetë të qeverisë Vendimi i djeshëm një lajm i mirë për Shqipërinë, jo vetëm që pohon se Shqipëria e meriton cceljen e negociatave por cce
Elisa zbret nga fuoristrada luksoze, Shahini me çantë shpine: Si shkuan sot ministrat në Kuvend Kuvendi është mbledhur në seancën e radhës ditën e sotme. Ashtu siç pritej, fjalimet kryesore janë përqendruar tek rekom
"S'dorëzohemi para kësaj çete", Elisa me "zjarr" ndaj opozitës Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nga foltorja e Kuvendit i përcolli sërish këtë të enjte një
Shkon për një jetë më të mirë por zhduket ish- futbollisti i Kuçovës Ishte viti 1991 kur asokohe një 15-vjeçar ish-futbollisti i ekipit të të rinjve të Kuçovës, Belisar Subashi ëndërronte t
Elisa tregon devotshmëri ndaj Ramës dhe sulmon Haradinajn: Unë s'jam burrë që nxjerr bisedat informale Ishte e pranishme në Samitin në Berlin atje dhe ku u bë biseda për taksën e Kosovës ndaj mallrave serbë, por këtë të enj
Gjendet shëndoshë e mirë Melisa që humbi dje në Tiranë Një lajm i gëzueshëm ka ardhur gjatë paradites së sotme për prindërit e Melisa Jasharit që humbi mbrëmjen e djeshme teks
Zhduket një e mitur në Tiranë, prindërit nxjerrin foton e saj (FOTO LAJM) Një 7- vjeçare ka humbur kontaktet me familjen pasditën e sotme. E mitura jetonte në zonën e Kombinatit, në kryeqytet
Elisa shikon "Skëndërbeun" me admirim, karriget e LSI-së mbushen me deputetë (FOTO LAJM) Seanca e sotme parlamentare u fokusua te grabitja e Rinasit si dhe procesi i integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europ
Elisa nuk përmbahet pasi i prekën Skënderbeun (VIDEO) Ministrja Elisa Spiropali, e njohur për deklaratën e fashme të saj ku krahasonte Ramën me heroin tonë kombëtar iu drejtu
Elisa De Panicis tifozja e Milanit qe filtroi me CR7 (FOTO LAJM) Elisa De Panicis është një modele italiane që po bën një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. B