999 rezultate për

eliona

Bikini dhe forma bombastike, Eliona Pitarka "djeg" rrjetin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka, së fundmi ka hedhur dy foto në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet vetëm me bi
Eliona Pitarka "ngre temperaturat" nga Spanja (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është një prej aktoreve dhe modeleve më të bukura shqiptare. Eliona po vazhdon me sukses të shfaqet në
E mbajti fshehur, Eliona poston foto duke u puthur me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja Eliona Pitarka, e cila u bë e njohur në “Zjarr TV” si një nga spikeret që guxoi të jepte lajme me xhaketë zbërth
Po "çmend" ndjekësit në Instagram, por Eliona zbulon të dashurin "fatlum" Një ditë më parë aktorja Eliona Pitarka ishte e ftuar në emisionin “Fun day”, ku gjatë intervistës ajo ka zbuluar se ësh
Me shumë zero, Eliona Pitarka zbulon rrogën marramendëse (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e spektaklit "Apartamenti 2xl", Eliona Pitarka është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në
Me taka në plazh, Eliona Pitarka bëhet për ujë të ftohtë nga komentuesit (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Eliona Pitarka është një ndër femrat më "hot" në Shqipëri dhe për këtë, ajo ndihet mjaft krenare. P
Deklarata e fortë e aktorit shqiptar: Kam fjetur me Eliona Pitarkën I ftuar në "Why not" këtë herë ka qenë aktori i njohur i 2XL Eglein Laknori. Ai iu përgjigj disa pyetjeve të fansave,
Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Flet hapur aktorja shqiptare: ''Tek 2 XL më përzgjodhën pasi dilja gjysmë nudo'' (VIDEO) Eliona Pitarka tashmë është një ndër aktoret kryesore të spektaklit "2xl". Fillimet e saj në këtë emision ishin "turbull
Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit "Apartamenti 2XL", ku u bë pjesë nga kërkesa e pro
Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Sot aktore dje spikere, shihni Eliona Pitarkën duke dhënë lajmet "topless" (VIDEO) Eliona Pitarka tashmë është një ndër aktoret kryesore të spektaklit "2xl" në Vizon Plus. Fillimet e saj në këtë emis
Jepte lajmet e zhveshur, Eliona nuk i ndal provokimet (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Dikur jepte lajmet e zhveshur, Eliona provokon për festa (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Eliona Pitarka nuk gjen qetësi, tentojnë ti vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Aktorja e humorit Eliona Pitarka duket se nuk gjen dot qetësi këto pushime. Disa ditë më parë u publikuan në rrjete s
Provokon aktorja shqiptare, i “heq” të gjitha në plazh (FOTO LAJM) Aktorja e “Apartamentit 2xl” ka tërhequr vëmendjen me një foto super provokuese. Eliona Pitarka ka dalë toples në pla
Aktorja shqiptare kapet duke blerë rroba te "gabi" (FOTO LAJM) Ajo njihet për stilin e saj në të veshur, dhe të shumtë kanë qenë ata që e kanë përgëzuar për mënyrën se si kombinohet.