999 rezultate për

eliminuar

Reagimi i Kloppit po bën xhiron e botës: Mos u tallni, Roma nuk e ka eliminuar Barcelonën Roma bëri përmbysjen e madhe ndaj Barcelonës. Por kjo ishte e pabesueshme trajneri i The Reds, Jurgen Klopp, kur i tregu
Wigan bën çmendurinë, eliminon Manchester Cityn nga FA Cup (VIDEO) Wigan ka bërë mrekullinë duke eliminuar skuadrën e Manchester Cityt nga FA Cup. Manchester City është eliminuar nga
Shmangni kancerin në zorrën e trashë duke eliminuar këto ushqime Kanceri i zorrës së trashë është një nga llojet më të zakonshme të kancerit. Edhe pse jo aq vdekjeprurëse si të tjerët,
Breshëri plumbash në tunelin e errët, 64-vjeçarit i zënë pritë tek Ish-Blloku për ta eliminuar Një mashkull rreth 64 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë “Nikolla Tupe” në kryeqytet. Personi, identiteti i të cilit n
Metoda natyrale për të eliminuar zbokthin nga flokët Zbokthi është një dukuri shumë e pakëndshme që prek si femrat dhe meshkujt Ai shkaktohet nga një mikroorganizëm parazita
Rrëfimi i të penduarit: Si shqiptarët nga Maqedonia eliminuan bosin e mafies kalabreze Një klan mafioz kalabrez në Vibo Valentia ka përdorur vrasës shqiptarë për të eliminuar 1 figurë të rëndësishme të një k
Barcelona merr hak kundër Juventusit (VIDEO) Barcelona ka mundur Juventusin me rezultat 3 me 0 në Camp Nou, për t’u hakmarrë për eliminimin nga Liga e Kampionëve sez
​Kukësi eliminohet nga Championsi (VIDEO) Kukësi ka fituar 2:1 ndaj Sheriff Tiraspol, por është eliminuar nga Liga e Kampionëve Skuadrës së Kukësit nuk i ka mj
Mënyra më e thjeshte natyrale për të eliminuar qimet në lëkurë Qimet e fytyrës janë një problem shqetsues per shume gra te ciat duan te jene te kuruara ne detaj. Shumë prej tyre p
Rusia eliminon shefin e ISIS-it Moska zyrtare ka njoftuar mëngjesin e sotëm se ka eliminuar liderin suprem të ISIS-it, i cili njoftoi edhe krijimin e ka
Juve-Real, ja precedentët e përballjeve mes tyre në Champions (FOTO LAJM) Finalja e Cardiff-it do të vendosë për herë të 19-të përballë kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid dhe Juv
SPECIALE/ Juve-Real, ja precedentët e përballjeve mes tyre në Champions (FOTO LAJM) Finalja e Cardiff-it do të vendosë për herë të 19-të përballë kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid dhe Juv
"Fakti që kemi eliminuar Barçën, nuk do të thotë se kemi fituar Championsin" Ka nisur numërimi mbrapsht për sfidat e para gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, teksa një prej protagonistëve nga bard
Casemiro: E dimë se çfarë duhet të bëjmë nesër për të eliminuar Bayernin Një ndër lojtarët më të mirë të ndeshjes së parë, shtylla e mesfushës te Reali, Casemiro e ka të qartë që skuadra e tij
5 super ekipet që janë ende në garë për "tripletën" (FOTO) Juventus është ende në garë për “tripletën”, për të fituar gjithçka të mundshme. Përveç bardhezinjve, numri i ekipeve që
Haxhiu: Thaçi po përdor dekriminalizimin për të eliminuar opozitën Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu e konsideron si përpjekje të presidentit Hashim Thaçi për eliminim politik të opozitë
Dortmundi dhuron spektakël dhe vazhdon në çerekfinale (VIDEO) Borussia Dortmund është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, duke eliminuar Benfican pasi e mposhti me rez
Real Madridi eliminohet nga Copa del Rey (VIDEO) Real Madrid është eliminuar nga Copa del Rey, pas barazimit në udhëtim me Celta Vigon me rezultat 2:2. Celta kaloi në
Kryeministri irakian pretendon se mund ta eliminojë ISIS-in për tre muaj Kryeministri i Irakut, Haider al-Abadi, ka thënë se ushtrisë së tij i nevojiten vetëm tre muaj për të eliminuar të as
Kallot në këmbë, ja “ilaçet” natyrale për t’i eliminuar ato Kallot në këmbë janë një shqetësim i shpeshtë. Por të shumta janë edhe ilaçet për to. Ky shqetësim i cili prek si meshku