999 rezultate për

eliminimit

Agnelli takohet me lojtarët pas eliminimit nga Kupa e Italisë Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, është takuar me lojtarët, para stërvitjes së sotme. Siç raporton "Sky Sport"
Më në fund Messi "bëhet i gjallë" pas eliminimit nga Botërori (FOTO LAJM) Argjentina ndryshe nga se pritej dështoi në këtë Botëror. Pas shumë vështirësive arriti të dalë nga faza e grupeve p
Lineker ngushëllon anglezët: Ta mbajmë kokën lart Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Legjenda e futbollit anglez,
Putin flet pas eliminimit të Rusisë: Jemi krenarë me lojtarët Rusia u eliminua në çerekfinale të Kupës së Botës nga Kroacia, pas ekzekutimit të penalltive. Organizatorët e turneut
Kërcëohet me vdekje "ylli" i Brazilit pas eliminimit Brazili u mund nga Belgjika 2-1 dhe u eliminua nga Botërori por tashmë lojtarët e kësaj skuadre duket se po vuajnë pasoj
Andres Iniesta përlot botën me letrën pas eliminimit nga Kupa e Botës Andres Iniesta pas eliminimit që Spanja pësoi kundër Rusisë në Botëror njoftoi largimin nga kombëtarja, ndërsa së fundmi
Spanjollët përçahen pas eliminimit nga Kpa e Botës Pas eliminimit nga Kupa e Botës, në Spanjë kanë filluar të drejtojnë edhe gishtin ndaj fajtorëve. Janë pikërisht tif
Mauro Icardi në festë pas eliminimit të Argjentinës nga Kupa e Botës (FOTO LAJM) Argjetina është eleminuar nga Kupa e Botës dhe të ngjithë argjentinasit janë të mërzitur. Por duket se Mauro Icardi
Ronaldo, mesazh prekës për tifozët pas eliminimit (FOTO LAJM) Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës ditën e shtunë në një ditë me Argjentinën e Lionel Messit. Kombëtarja e
Menjëherë pas eliminimit të turpshëm, tifozët ‘masakrojnë’ teknikun Joachim Low (FOTO LAJM) Eliminimi i Gjermanisë ka shkaktuar një “tërmet” në rrjetet sociale, të cilat janë të pamëshirshme ndaj skuadrës së Joac
Lajm i tmerrshëm për Messin dhe Argjentinën, shikoni çfarë bën Kroacia Argjentina duhet të besojë në mrekulli për t’u kualifikuar në mesin e 16 skuadrave më të mira në Kupën e Botës duke e mp
Afër eliminimit nga Kupa e Botës, shuma që Argjentina mund të paguaj për shkarkimin e Sampaolit Argjentina është në mes të stuhisë. Pas humbjes së rëndë 3-0, të pësuar në ndeshjen e dytë në Grupin D, ndaj Kroacisë, b
Nuk kanë fund lajmet e këqija për Barcelonën, pas eliminimit i shuhen shpresat për blerjen e yllit Sipas asaj që shkruajnë mediat spanjole, Los Colchoneros kanë gati një kontratë të re prej 20 milionë eurosh në sezon.
Fjalët e para të Valverdes pas eliminimit nga Roma Ka ardhur edhe reagimi i parë i trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde pas eliminimit dramatik nga UEFA Champions Lea
Përveç eliminimit të Realit, Barcelona sot do i gëzohet dhe debutimin të Coutinhos Philipe Coutinho dhe mbrojtësi kolumbian Yerri Mina janë dy risitë në listën e të grumbulluarve të trajnerit të Barcelon
Insigne flet për herë të parë pas eliminimit të Italisë dhe lënjes së tij në stol Lorenzo Insigne ka menduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij, nga ana e trajnerit Ventura, në sfidën e djeshm
Messi, Suarez dhe Neymar profesione të reja pas eliminimit nga Champions (FOTO LAJM) Barcelona është eliminuar të mërkurën nga Liga e Kampionëve nga Juventusi pas barazimit pa gola 0-0 në ndeshjen e dytë.
Vidal shpërthen pas eliminimit: Ishte një vjedhja e hapur! Mesfushori i Bayernit, Arturo Vidal u ndëshkua mbrëmë me karton të kuq 6 minuta nga fundi i ndeshjes, për shkak të një n
Plas gallata me gjyqtarin Kassai dhe Realin pas eliminimit të Bayernit (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Polemikat në përfundim të ndeshjes Real-Bayern, janë shoqëruar me reagime të shumta so
Pas eliminimit, Bayerni merr një tjetër lajm tronditës Te Bayerni nuk kanë fund lajmet e këqija. Pas humbjes ndaj Realit, portieri Manuel Neuer ka pësuar një frakturë në këmbë