999 rezultate për

eliminimi

Lojtarët e Realit të befasuar me sjelljen e Zidane pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Lojtarët e Real Madrid u kthyen në qendrën stërvitore në Valdebebas të enjten në mëngjes për seancën e tyre të parë stër
Eliminimi nga Superkupa, Zidane: Mos e quani dështim Real Madrid humbi 2-1 gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Athletic Bilbaos. Ekipi i Zinedine Zidane nuk ishte në
Eliminimi i Bayernit nga ekipi i Bundesliga 2, Flick: Na dhanë një mësim të mirë Trajneri i Bayernit të Mynihut, Hansi Flick, ishte i zhgënjyer pas eliminimit në turin e dytë të Kupës së Gjermanisë.
"Unë kërkoj burrë me B të madhe!", Silvana përplaset me Saimirin pas eliminimit (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj. Fatkeqësish
32 klubet që kanë kaluar në fazën me eliminimim direkt të Europa League (FOTO LAJM) Është mbyllur faza e grupeve në Ligën e Evropës, ku nuk kanë munguar ndeshjet e mëdha, golat dhe spektakli. 32 klube
Capello "kryqëzon" Conten për eliminimin e Interit "Sky Sport" ishte në zjarr pas ndeshjes, me Antonio Conte si protagonist, dukshëm i hidhëruar nga eliminimi i Interit ng
Detaje të reja nga eliminimi i 25 vjeçarit, çfarë i gjeti me vete policia Të tjera detaje bëhen me dije nga ana e policisë lidhur me operacionin ku ka mbetur i vrarë një i ri mes kryeqytetit.
U vra me tri plumba, zbardhen pistat ku po heton policia për eliminimin e Xhulio Prelës Xhulio Prela një efektiv i FNSH-së në Shkodër është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të të Shtunës
"Torollake, t'ju vijë zor", pas eliminimit, Jonida shpërthen ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Natën e tretë të "Love Story" u eliminuan dy nga konkurrentet, Jonida dhe Stelina. Gjatë programit "Daily Love Story", S
Lampard kërkon "hakmarrje" ndaj Mourinhos për eliminimin në Fa Cup Chelsea dhe Tottenham Hotspur përballen për herë të dytë në këtë sezon, këtë radhë në kampionat, ku dy klubet po shkëlqe
"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
Egbo do të largohet nga Tirana pas eliminimit nga Kupa? Të kesh një shembull përpara sesi të mos përfundosh në të, por rruga të kryqëzohet për t’u përsëritur e njëjtat histori.
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
Me kitare e daulle, si e festuan në Maqedoninë e Veriut eliminimin e Kosovës (VIDEO) Maqedonia e Veriut, me disa shqiptarë në fushë, festoi mbrëmë në ndeshjen kundër Kosovës. Triumfi 2-1 me Dardanët u jep
Berisha i dëshpëruar me humbjen dhe eliminimin: Është e dhimbshme Mesfushori Valon Berisha ka folur me dëshpërim pas humbjes së Përfaqësueses së Kosovës nga Maqedonia e Veriut me rezulta
"I marr unë përgjegjësitë për humbjen", trajneri Shaland flet pas eliminimit Trajneri Bernard Shaland ka marër të gjitha përgjegjësitë për humbjen e Kosovës ndaj Maqedonisë së Veriut. Pas përfu
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu
Eliminimi me pesë plumba ndaj Devi Kasmit, burg përjetë ekzekutorit grek Devi Kasmi u ekzekutua në Tiranë, pas një pritje të ngritur në rrugën “Kongresi i Manastirit”. Dy persona me motoçikletë
U vra me plumb në shpatull, a ka qenë eliminimi i Gledis Krajës aksidental Policia po vijon hetimet për vrasjen e djeshme, ku humbi jetën 23 vjeçari Gledis Kraja. Policia ka shpallur në kërkim vë